Aj Vladimír Vágási z Mosta chce byť košickým primátorom

Most-Híd postaví vlastného kandidáta na primátora Košíc Vladimíra Vágásiho. Košický krajský podpredseda a košický okresný predseda strany tento zámer oznámil na svojom blogu v Denníku N.  „Bol som súčasťou mnohých dôležitých strategických rozhodnutí, ale aj mnohých sklamaní, a teraz prišiel čas, aby som zabojoval o priazeň Košičanov v priamej voľbe,“ píše v blogu. Chce ukázať, že je lepšie sa spájať,

KOŠICE:DNES
FILIP GULDAN
30. 8. 2018

Most-Híd postaví vlastného kandidáta na primátora Košíc Vladimíra Vágásiho. Košický krajský podpredseda a košický okresný predseda strany tento zámer oznámil na svojom blogu v Denníku N. 

„Bol som súčasťou mnohých dôležitých strategických rozhodnutí, ale aj mnohých sklamaní, a teraz prišiel čas, aby som zabojoval o priazeň Košičanov v priamej voľbe,“ píše v blogu. Chce ukázať, že je lepšie sa spájať, ako sa hádať. 

[ad][/ad]

Vágási vlani neúspešne kandidoval na poslanca vo voľbách do Košického samosprávneho kraja. 

„Áno, budem kandidovať na primátora Košíc. Most pôjde do volieb v Košiciach samostatne. Možno v niektorej mestskej časti pôjdeme v pravicovej koalícii, ale to ešte prebiehajú rokovania,“ uviedol Vágási pre denník KOŠICE:DNES. Oficiálne chce oznámiť svoju kandidatúru na budúci týždeň. Založil si už aj transparentný účet, na ktorý vo štvrtok 30. augusta vložil 20-tisíc eur.

Úmysel uchádzať sa o post primátora doteraz v jesenných komunálnych voľbách ohlásili Richard Havrilla (nezávislý), Milan Lesňák (nezávislý), Viliam Novotný (Šanca),  Martin Petruško (Smer), Jaroslav Polaček (nezávislý) a Miroslav Špak (nezávislý). Voľby budú 10. novembra.

[article slug=“o-primatora-kosic-zabojuje-aj-richard-havrilla“][/article]

Čítajte aj:

[ad2][/ad2]

 

Tento článok má na našom facebooku 17 komentárov!

Najnovšie články

Súvisiace články