Denník

Media House

MEDIÁLNY DOM:

KOŠICE:DNES je najväčším lokálnym mediálnym domom na Slovensku. Jeho súčasťou je lokálna televízia KOŠICE:DNES, multimediálny portál www.KOSICEDNES.sk a sociálne siete KOŠICE:DNES, v spolupráci s regionálnym KISS Rádiom. Tieto médiá, oslovujúce stálu komunitu 300 000 recipientov v Košiciach a okolí, ponúkajú koordinovane lokálne informácie, inzertné a iné služby v nadštandardnej kvalite, podľa preferencií čitateľov/divákov a inzerentov.

Poslaním mediálneho domu KOŠICE:DNES je poskytovať Košičanom komplexné aktuálne a kvalitné informácie atraktívnou a modernou formou. Voči klientom a partnerom, je našim poslaním ponúkať nadštandardné, komplexné, profesionálne a individuálne riešenia ich komunikačných potrieb. Našimi hodnotami sú lokalpatriotizmus, neustály progress, hájenie záujmov našich čitateľov/divákov a profesionalita voči klientom.

Mediálny dom KOŠICE:DNES patrí do skupiny KRATKY GLOBAL. Media representative: KOŠICE:DNES MEDIA, a.s.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím