Rádio

O štúdiu

KISS RÁDIO prináša na frekvenciách 104,5 a 104,1 FM východniarom zábavu, dobrú náladu a aktuálne informácie. Rádio má nové, moderné vysielacie štúdio a pravými východniarmi naspievané hudobné jingle. Nové vysielacie štúdio sa po designovej a technologickej stránke vyrovná aj slovenským rádiám, ktoré vysielajú celoplošne.

 

Nezmenené relácie doplní nová výrazná zvuková grafika. Chytľavé hudobné jingle so sloganom KISS RÁDIA „Milujeme východ“, ktoré budete počuť vo vysielaní od 15. januára 2018, sa nahrávali vo Viedni. Zastrešila ich americká spoločnosť Reel World, ktorá patrí k svetovej špičke v produkcii imidžovej zvukovej grafiky. Nové chytľavé jingle naspievali praví východniari, ktorí sú hrdí na svoj rodný kraj - známy spevák a verný Košičan Lukáš Adamec a speváčka Katarína Kamencová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím