Rádio

Súťaž

 VSTÁVAJ A VYHRÁVAJ 

Máš problém s ranným vstávaním? Chceš, aby sme ťa v Rannom KISSE po 6-tej zobudili?  Chceš získať atraktívne ceny? Stačí, ak splníš 3 podmienky:

1.) pošleš nám do správy na FB profile KISS RÁDIA svoje telefónne číslo

2.) zdvihneš nám telefón, keď ťa budeme kontaktovať 

3.) správne odpovieš na  jednoduchú otázku alebo splníš jednoduché zadanie 

 

Účasťou udeľuje súťažiaci prevádzkovateľovi KOŠICE:DNES PUBLISHING, družstvo, Protifašistických bojovníkov 11, Košice, IČO: 47 820 594 (ďalej len „prevádzkovateľ“) v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) a čl. 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov ako i v zmysle zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení SÚHLAS so spracovaním osobných údajov pre účel (vyhodnotenie súťaže Vstávaj a vyhrávaj) a to v rozsahu meno, priezvisko, telefóne číslo. Tento súhlas so spracovaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom vôle účastníka súťaže. Tento súhlas môže hlasujúci kedykoľvek odvolať na office@kosicednes.sk. Bližšie informácie na www.kosicednes.sk

 

 


 

 RÝCHLOVKA NA KISSE 

Každý piatok si v Rannom  KISSE po ôsmej môžete zasúťažiť o atraktívne ceny. Stačí zavolať do éteru  KISS RÁDIA  na 055 / 285 88 88 a správne zodpovedať aspoň dve z troch jednoduchých kvízových otázok. 

 

 


 

 Súťaž o 6 lístkov na koncert P!NK vo Varšave 

Súťažte s KISS RÁDIOM: dokážte nám, že ste do speváčky P!NK! Fotografiu, ktorou čo možno najkreatívnejšie vyjadríte lásku P!NK (predstavivosti sa medze nekladú), zaveste do komentára pod súťažný FB príspevok.

Pokojne si nasaďte ružové okuliare a popustite uzdu svojej fantázii! Ružový outfit či účes, zbierka CD, plagáty po stenách... Čakáme kreatívne a uletené nápady! Fotografiu môžete pridať pod súťažný post FB KISS RÁDIA od pondelka 25. februára do nedele 3. marca a ste v hre o 6 lístkov na koncert P!NK vo Varšave. 

Hlasovanie za najlepší príspevok formou LIKE je možné len do 3. marca do 18:00 hod., po tomto čase už ďalšie LIKES nebudú akceptované. 

Šancu zvíťaziť majú až traja z vás, ktorí získajú najväčší počet LIKES! Víťazov spoznáte už 4. marca v živom vysielaní Kisslíka.

Meno výhercov zverejníme na FB KISS RÁDIA, rovnako ich budeme kontaktovať a urobíme s nimi telefonický rozhovor v živom vysielaní KISS RÁDIA pondelok 4. marca. 

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím