Rádio

Súťaž

 ŠTATÚT SÚŤAŽE O KAUFLAND CENY 

Štatút súťaže nájdete TU 

 

 ŠTATÚT SÚŤAŽÍ 

 

Štatút súťaží TU

 

 ŠTATÚT SÚŤAŽE ODLEŤ DO LONDÝNA 

Štatút súťaže TU

 

 AKO SA VYFARBILO VAŠE DIEŤA 

Štatút súťaže TU

 

 VSTÁVAJ A VYHRÁVAJ 

Máš problém s ranným vstávaním? Chceš, aby sme ťa v Rannom KISSE po 6-tej zobudili?  Chceš získať atraktívne ceny? Stačí, ak splníš 3 podmienky:

1.) pošleš nám do správy na FB profile KISS RÁDIA svoje telefónne číslo

2.) zdvihneš nám telefón, keď ťa budeme kontaktovať 

3.) správne odpovieš na  jednoduchú otázku alebo splníš jednoduché zadanie 

 

Účasťou udeľuje súťažiaci prevádzkovateľovi KOŠICE:DNES PUBLISHING, družstvo, Protifašistických bojovníkov 11, Košice, IČO: 47 820 594 (ďalej len „prevádzkovateľ“) v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) a čl. 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov ako i v zmysle zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení SÚHLAS so spracovaním osobných údajov pre účel (vyhodnotenie súťaže Vstávaj a vyhrávaj) a to v rozsahu meno, priezvisko, telefóne číslo. Tento súhlas so spracovaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom vôle účastníka súťaže. Tento súhlas môže hlasujúci kedykoľvek odvolať na office@kosicednes.sk. Bližšie informácie na www.kosicednes.sk

 

 


 

 RÝCHLOVKA NA KISSE 

Každý piatok si v Rannom  KISSE po ôsmej môžete zasúťažiť o atraktívne ceny. Stačí zavolať do éteru  KISS RÁDIA  na 055 / 285 88 88 a správne zodpovedať aspoň dve z troch jednoduchých kvízových otázok. 

 

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím