Rádio

Súťaž

Súťaž bola ukončená.

 

Valentínsky KISS - Vyznaj lásku a vyhraj.

 

Súťažte s KISS rádiom aj na Valentína! Napíšte na FB KISS RÁDIA alebo zavolajte do éteru na telefónne číslo 055/28 58 888 od pondelka 12. februára do piatka 16. februára, vyznajte lásku vašej polovičke a ste v hre o pobyt pre 2 osoby na 2 noci v štvorhviezdičkovom hoteli v Tatrách od spoločnosti Tatry mountains resorts.

 

Ak zavoláte od 12.2. do 14.2.2018, každé vyznanie odmeníme ružou pre partnera/partnerku. Ružu si môžete prevziať na recepcii redakcie KOŠICE:DNES na Valentína (14.2.) v čase od 8.00 do 16.00. Výhercu tatranského pobytu určia moderátori KISS rádia. Meno výhercu pobytu zverejníme na FB KISS RÁDIA, rovnako ho budeme telefonicky kontaktovať.

 

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím