08.07.19

Barbora Švidraňová: Aj to zlé, čo sa mi stalo, bolo na niečo dobré

Foto: FB Barbora Švidraňová

Bola by som rada, keby ľudia moju novú skladbu prijali bez akýchkoľvek súdov a kritiky. Chcem, aby sa odosobnili od každodenných problémov, zastavili a užili si prítomný moment tu a teraz. V súvislosti s novým letným singlom to na TABLET.TV uviedla slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová.

Tu a teraz je v poradí jej tretí sólový singel. „Okrem mojej novinky pripravujem aj ďalšie skladby. Chcem ich urobiť toľko, aby to vyšlo na celý album. Ten plánujem vydať budúci rok,“ naznačila o svojich hudobných plánoch.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Doplnila, že aktuálne pracuje na novom singli, ktorý by chcela predstaviť na jeseň tohto roka. „Skladba bude pomalšia, viac romantická, taký slaďák,“ doplnila. Pieseň Tu a teraz predstavila spolu s videoklipom.

 

„Aj to zlé, čo sa mi v živote stalo, bolo na niečo dobré,“ hovorí Švidraňová v súvislosti s tým, prečo začala veriť v silu pozitívneho myslenia. 

Čo viedlo herečku Barboru Švidraňovú k tomu, aby sa vydala na sólovú spevácku dráhu? Vymení televízne obrazovky za koncertné pódiá?
 

reklamná správa

Čítajte viac: hudba rozhovory

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím