Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenka. Pravdepodobne ide o biznis s pohonnými hmotami

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vykonávajú dnes od skorých ranných hodín vo viacerých krajoch v rámci Slovenska zaisťovacie úkony s cieľom zadokumentovať rozsiahlu závažnú ekonomickú trestnú činnosť. Policajný zbor SR o tom informuje na sociálnej sieti. „Vzhľadom na aktuálne vykonávané úkony trestného konania zatiaľ nie je možné k prípadu poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, aby nedošlo

NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenka. Pravdepodobne ide o biznis s pohonnými hmotami

ilustračné, SITA/Polícia SR.

Katrin Kokhas
9. 6. 2022
Video thumbnail
Prehrať video

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vykonávajú dnes od skorých ranných hodín vo viacerých krajoch v rámci Slovenska zaisťovacie úkony s cieľom zadokumentovať rozsiahlu závažnú ekonomickú trestnú činnosť. Policajný zbor SR o tom informuje na sociálnej sieti.

„Vzhľadom na aktuálne vykonávané úkony trestného konania zatiaľ nie je možné k prípadu poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu alebo sťaženiu účelu trestného konania,“ uviedla polícia.

Ako informoval Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP), vyšetrovateľ NAKA v rámci akcie „Voz“ vzniesol obvinenie celkovo 31 osobám, z toho 25 fyzickým osobám a šiestim právnickým osobám. „Dnes bolo zadržaných viacero obvinených osôb,“ informoval na sociálnej sieti ÚŠP s tým, že vo veci vykonáva dozor prokurátor tohto úradu. „Aktuálne sú vykonávané ďalšie nevyhnutné zaisťovanie a procesné úkony, okrem iného aj 19 domových prehliadok,“ dodala špeciálna prokuratúra.

Podľa medializovaných informácií má ísť o kauzu biznisu s pohonnými hmotami.

Podľa medializovaných informácií má ísť o kauzu biznisu s pohonnými hmotami. Ako píše portál Aktuality.sk, obvinený je aj šéf Tiposu Marek K. Príslušníci NAKA údajne zadržali viac ako desať ľudí, šéf Tiposu však medzi nimi nie je.

Úrad vlády SR k obvineniu Mareka K. napísal, že premiér Eduard Heger nezasahuje do práce orgánov činných v trestnom konaní. Počká si na výsledok vyšetrovania a následne sa vyjadrí. Keďže šéf Tiposu nie je podriadený predsedovi vlády, premiér nemôže voči nemu konať.

Platí to, čo sme sľúbili ľuďom pred voľbami, padni komu padni, pred zákonom si musíme byť všetci rovní. Dôverujem orgánom činným v trestnom konaní, nikoho nechránime a neuznávame politiku našich ľudí,“ uvádza podpredseda vlády a šéf rezortu financií Igor Matovič k dnešnému obvineniu riaditeľa Tiposu. Stanovisko ministra zaslal Tlačový odbor Ministerstva financií SR.

Zdroj: (SITA, sa;mt)

Najnovšie články

Súvisiace články