29.06.19

Ako zvládol NESS CITY TRIATHLON tím KOŠICE:DNES?

foto: Veronika Janušková

Sobotné popoludnie sa nieslo v znamení športu a zábavy. Počas štvrtého ročníka úspešného športového formátu NESS CITY TRIATHLON športovcom prialo aj počasie, ktoré neprinieslo extrémne horúčavy, ale ani dážď. Po troch ročníkoch boli očakávania vysoké a súťaž priniesla atraktívne preteky elitných pretekárov, rekreačných športovcov, štafetových tímov i detí.

V Mestskom parku a jeho okolí súťažilo približne 400 nadšencov v disciplínach plávanie 750 metrov, cyklistika 20 km a 5 km behu. 

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

Za mediálny dom aj jednotlivec 

Za mediálny dom KOŠICE:DNES sa zúčastnil aj zástupca šéfredaktora Roman Rokytka, ktorý premiérovo absolvoval celý triatlon sám. Podľa jeho slov sa precenil na plávaní. „Obehlo ma tam asi 30 plavcov, ale zase na bežeckej trati som všetkých obiehal ja,“ uviedol vášnivý bežec Roman, ktorého cieľom bolo predbehnúť štafetový tím KOŠICE:DNES. 

Manažérska štafeta

Súčasťou štafety bol v disciplíne plávania obchodný riaditeľ Marko Duditš, ktorý mal problém s oboplávaním súťažiacich. „Keď boli za sebou aj traja plavci, ktorí plávali prsia, tak sa ich v tej úzkej dráhe ťažko dalo obehnúť, čo ma mrzelo,“ uviedol Duditš, ktorý si aj napriek tomu svoju časť štafety v bazéne užil. 

Dvadsať kilometrov na bicykli absolvoval Ivan Mihók, manžel generálnej riaditeľky KOŠICE:DNES. Ako povedal najviac mu dal zabrať vietor a silné slnko.

Ako posledný z trojice dobehol šéfredaktor mediálneho domu Dušan Karolyi, ktorý mal počas behu nezvyčajné myšlienky. „Asi v polovici som tak rozmýšľať, akú skladbu by mi hrali na pohrebe, keby som tu teraz umrel,“ smeje sa Karolyi. Príprave na triatlon sa venoval „poctivo“. „Zas posledný trištvrte rok som bol behať asi trikrát?“ rozpamätával sa na margo svojho výkonu šéfredaktor. 

reklamná správa

Vodári si zaslúžia naše poďakovanie

Časy koronakrízy priniesli aj nové typy hrdinov, ku ktorým bezpochyby patria i vodári.

Zistite viac

Foto: Veronika Janušková

Čítajte viac: kosice triatlon

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím