19-ročný mladík nerešpektoval stopku. Zrážke sa už nedalo vyhnúť (FOTO)
Ako informovala polícia na svojej sociálnej sieti, včera (7. 2.) došlo k zrážke dvoch áut. V dôsledku nerešpektovania dopravného značenia “Stoj, daj prednosť v jazde!”, narazil 19-ročný mladík do druhého vozidla.
Včera po 18-tej hodine došlo k zrážke dvoch vozidiel. Podľa dostupných informácií mal 19-ročný mladík viesť motorové vozidlo zn. Toyota po uliciach Spišskej Novej Vsi, pričom po prejdení železničného priecestia nerešpektoval zvislé značenie “Stop”. V dôsledku toho nedal prednosť druhému vozidlu zn. Škoda Fabia, ktoré viedla 49-ročná vodička a narazil doň.
Mohlo by vás zaujímať: Mladú tínedžerku zrazilo auto. Prechádzala na červenú
Vodička utrpela pri nehode zranenia, z ktorých sa pravdepodobne bude liečiť približne sedem dní. Vodič Toyoty ani jeho spolujazdec neutrpeli žiadne poranenia.
Celková škoda tejto nehody bola predbežne vyčíslená na 12 000€. ,,To, kto presne túto dopravnú nehodu zavinil aj jej bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania spišskonovoveských dopravných policajtov,” uviedla polícia.


(jl)
Galéria
Odporúčané články
Tragická dopravná udalosť, pri ktorej zomrel 59-ročný vodič kamiónu, sa stala v skorých ranných hodinách na ceste I/16 pri obci Slavec v okrese Rožňava. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 72-ročnom Josefovi Tobim z okresu Košice-okolie. Muž je oficiálne vedený ako nezvestná osoba od nedele 26. apríla 2026.
Trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu začala polícia v sobotňajšom (25. 4.) prípade zraneného muža v Trebišove.