Auto po náraze skončilo na streche. Vodiča do nemocnice transportoval vrtuľník
Včera (19. 4.) popoludní došlo k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej skončilo osobné auto na streche a vodič sa po náraze ťažko zranil.
70-ročný vodič z okresu Sobrance viedol včera osobné motorové vozidlo značky Hyundai Tucson po ceste v obci Bunkovce smerom na obec Nižná Rybnica. Podľa polície vodič pravdepodobne pri vedení vozidla nevenoval dostatočnú pozornosť riadeniu a s vozidlom prešiel do protismeru.
V protismernej časti vozovky zišiel do priekopy a s vozidlom následne narazil do betónového mostíka. Podľa informácií od polície sa auto po náraze prevrátilo na strechu.

Utrpel ťažké zranenia
Vodič pri dopravnej nehode podľa predbežnej lekárskej správy utrpel ťažké zranenia a musel byť leteckou záchrannou službou transportovaný do nemocnice.
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Opitá vodička havarovala na požičanom aute a bez vodičského oprávnenia (FOTO)
(ZL)
Odporúčané články
V metropole východu vyhlásili v noci z piatka na sobotu prvý kalamitný stupeň v súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou.
Krajiny Organizácie Severoatlantickej zmluvy (NATO) v stredu prisľúbili nákup amerických zbraní pre Ukrajinu v hodnote stoviek miliónov dolárov. Ruského prezidenta Vladimíra Putina zároveň vyzvali, aby prestal so „siláckymi rečami“ a začal vážne mierové rokovania.
V súčasnosti sa obyvatelia Košíc sťažujú na zvýšenú kriminalitu. Štatistiky by mohla zlepšiť aj prítomnosť žandárov v meste. Zaujímalo nás preto, kedy ich v meste uvidíme a aké budú mať kompetencie. Otázky sme adresovali Ministerstvu obrany SR a Krajskému riaditeľstvu Policajného zboru v Košiciach.


