Balónová fiesta Košice 2016 vrcholí
V stredu odštartoval 23. ročník Medzinárodnej balónovej fiesty v Košiciach – AUPARK BALÓNOVÁ FIESTA. Farebné balóny zaplavili oblohu nad Košicami aj včera. Mnohí Košičania sa možno prvýkrát v živote dostanú takto vysoko. Let prináša okrem jedinečného zážitku aj krásne výhľady. Redakcia košice:dnes vám prináša exkluzívne zábery z balónovej fiesty.
Dnes od 18:00 hod. sa pred Auparkom začne sprievodný program. Deti budú zabávať Máša a medveď, divadlo Babadlo či pouličné divadlo. Pred nočným nafukovaním balónov vystúpi populárna speváčka Emma Drobná,” informovala Zuzana Korchňaková zo spoločnosti ADS ballooning, s.r.o. Tradičné vyvrcholenie programu bude tohto roku netradičné. Nočné nafukovanie balónov bude sprevádzať živý orchester Klasik band zložený z vyše dvadstiatich hudobníkov.
(KUS)
Foto: Veronika Janušková
Odporúčané články
Tento týždeň sa v súvislosti so spustením výroby teplej obaľovanej asfaltovej zmesi začína v Košiciach s opravami výtlkov, prepadnutých častí a iných závad na cestách a chodníkoch vo vlastníctve mesta. Od pondelka sa budú zarezávať a vybúravať poškodené časti vozovky a výtlky, v stredu sa začne aj so samotným asfaltovaním.
Pátranie po nezvestnej maloletej osobe vyhlásili policajti z okresu Košice – okolie. Nezvestnou je 12-ročná Viktória M., po ktorej bolo pátranie vyhlásené v pondelok 23. marca 2026.
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.