Dnes nás čaká premenlivá až veľká oblačnosť, ojedinele aj búrky
Dnes bude na Slovensku premenlivá, na severe a východe územia spočiatku veľká oblačnosť. Miestami sa vyskytnú prehánky a ojedinele aj búrky.
Fúkať bude prevažne západný vietor s rýchlosťou 3 až 9 metrov za sekundu (10 až 30 km/h), v nárazoch do 15 metrov za sekundu (55 km/h), v Košickom kraji väčšinou len slabý vietor. V polohách nad pásmom lesa bude fúkať prudký vietor. K večeru vietor zoslabne.
Meteorológovia predpokladajú zrážky do 5 milimetrov, pri búrke ojedinele do 10 milimetrov.
Zdroj: (SITA, mbe;DSe)
Odporúčané články
V Košiciach začalo fungovať jedinečné Centrum integrovaných zdravotno-sociálnych služieb, ktoré ponúka koordinovanú podporu na jednom mieste.
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH), a. s., Košice odlieči vďaka navýšeniu finančného objemu v mesiacoch november a december viac poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP). Znížia sa tak ich počty na čakacej listine na plánovaný výkon. Kapacitné aj personálne možnosti ústavu to umožňujú, preto ide o významný krok v prospech poistencov najväčšej zdravotnej poisťovne.
Ako informoval Košický samosprávny kraj, práce sa podarilo ukončiť o mesiac skôr, ako sa pôvodne plánovalo. Rekonštrukcia mosta patrila medzi najväčšie tohtoročné investičné akcie košickej župy, celková hodnota stavby sa vyšplhala na takmer 1,9 milióna eur.


