Kiná na Slovensku budú naďalej zatvorené, Mikas nechce otvoriť úplne všetko naraz
Filmové predstavenia sú podľa hlavného hygienika SR Jána Mikasa zatiaľ povolené len v exteriéri.
30.4.2021 (Webnoviny.sk) – Kiná na Slovensku ostanú naďalej zatvorené. Filmové predstavenia sú podľa hlavného hygienika SR Jána Mikasa zatiaľ povolené len v exteriéri a s miestami na sedenie, bez konzumácie jedla, ako je to v prípade divadiel.
Viac o téme: Koronavírus
„Zatiaľ máme dohodu, že nechceme pustiť úplne všetko naraz. Filmové predstavenia budú postupne nabiehať,“ uviedol v piatok počas tlačovej besedy k aktuálnym opatreniam v súvislosti s ochorením COVID-19, ktoré budú platné od pondelka 3. mája.
Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, COVID-19, hlavný hygienik SR, kiná, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Kiná na Slovensku budú naďalej zatvorené, Mikas nechce otvoriť úplne všetko naraz © SITA Všetky práva vyhradené.
Odporúčané články
Železničné priecestie – Ťahanovský prejazd medzi Košicami a Kostoľanmi nad Hornádom bude v utorok (14. 4.) približne od 8.00 do 15.00 h úplne neprejazdné pre všetky motorové vozidlá.
Prvý ročník medzinárodnej súťaže Beauty Talent Košice 2026 sa konal 16. apríla 2026 v Košiciach. Súťaž v účesovej a dekoratívnej tvorbe študentov stredných škôl organizovala Stredná odborná škola beauty služieb Košice spolu s Košickým samosprávnym krajom. Súťažili študenti odborov kaderník, barbier, kozmetik a vizážista.
Mesto Košice pokračuje v rekonštrukcii autobusových zastávok. Ako avizovalo na sociálnej sieti, v tejto súvislosti budú zastávky Poliklinika KVP a Miestny úrad KVP v smere na Starozagorskú od pondelkového rána uzavreté.
Vstúpiť do Diskusie
(0 komentárov)