Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

Košického finančného experta vyšetruje polícia

Denníku KOŠICE:DNES sa podarilo získať informáciu, podľa ktorej mala polícia obmedziť na osobnej slobode košického finančného experta a školiteľa  Dávida G. (ako uvádza jeho webstránka). Vyšetrovanie by sa malo týkať finančných záležitostí. „Policajti na uvedenom prípade pracujú. Po zhromaždení potrebných podkladov vám poskytneme stanovisko,“ potvrdila nám čiastočne našu informáciu košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. Dávid

KOŠICE:DNES
FILIP GULDAN
18. 7. 2019
Video thumbnail
Prehrať video

Denníku KOŠICE:DNES sa podarilo získať informáciu, podľa ktorej mala polícia obmedziť na osobnej slobode košického finančného experta a školiteľa  Dávida G. (ako uvádza jeho webstránka). Vyšetrovanie by sa malo týkať finančných záležitostí.

„Policajti na uvedenom prípade pracujú. Po zhromaždení potrebných podkladov vám poskytneme stanovisko,“ potvrdila nám čiastočne našu informáciu košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Dávid G. vystupoval v médiách ako mladý finančný expert a školiteľ, ktorý sa vo svete peňazí pohybuje už deväť rokov. Na svojej internetovej stránke spomína ako svojich partnerov viaceré renomované banky, poisťovne a finančné spoločnosti. 

Adresa, kde si uvádza sídlo, je Business Centre na Štúrovej ulici, kde má kancelárie mnoho finančných spoločností. Meno Dávida G. však na recepcii nepoznali. Ani jeho firma, ktorú sme našli v obchodnom registri, tam nesídli. Snažili sme sa ho kontaktovať aj telefonicky, číslo však bolo vypnuté.

[ad][/ad] 

Najnovšie články

Súvisiace články