Mestskí policajti našli dezorientovaného pacienta
Mestská polícia mesta Košice spozorovala v pondelok (13. 3.) na Terase muža, ktorý bol oblečený iba v pyžame a papučiach.

Muž odišiel z nemocničných priestorov
Ako na svojej sociálnej sieti uvádza Mestská polícia mesta Košice, v popoludňajších hodinách spozorovala hliadka na Ružovej ulici staršieho muža, ktorý bol oblečený v pyžame a papučiach. Policajti sa následne začali s mužom rozprávať, ten však pôsobil dezorientovane. Nevedel uviesť, kde sa nachádza a kde sa chce dostať.
Mohlo by vás zaujímať: Polícia našla v byte na Ťahanovciach telo mŕtveho muža
Policajti na základe nemocničného náramku usúdili, že muž je pacientom neďalekého Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košiciach (VÚSCH). Po overení muža previezli a odovzdali jeho ošetrujúcemu lekárovi. Aj týmto skutkom dokázali mestskí policajti, že denne poskytujú pomoc, chránia životy a zdravie občanov mesta.
(NM)
Odporúčané články

Oslavy Dňa mesta Košice včera slávnostne odštartovali na koľajniciach Detskej železnice, ktorá tento rok oslavuje 70 rokov svojej existencie.

Občianske združenie Samuel Piasecký Academy Košice (SPA), ktoré vedie doposiaľ najúspešnejší slovenský reprezentant v športovej gymnastike Samuel Piasecký, by od nového školského roka mohlo na ZŠ Drábova 3 vychovávať nové talenty. Mestské zastupiteľstvo koncom apríla schválilo z dôvodu hodného osobitného zreteľa na dobu neurčitú prenájom tamojšej malej telocvične s rozlohou takmer 220 m2. Cieľom prenájmu je podpora športových aktivít detí a mládeže a rozvoj ich pohybových schopností v rámci projektu rozvoja telesnej výchovy a pohybovo-gymnastickej prípravy.

Obyvatelia Košíc a okolia už navštevujú novú ambulanciu všeobecných lekárov, otvorenú v centre mesta na Murgašovej 3 neďaleko námestia Osloboditeľov vedľa OC Dargov.