Ministri budú riešiť Akčný plán k Stratégii celoživotného vzdelávania a poradenstva reagujúci na dynamicky sa meniaci trh práce
Vláda SR bude v stredu 20. apríla riešiť Akčný plán k Stratégii celoživotného vzdelávania a poradenstva na roky 2022 – 2024, ktorá reaguje na dynamicky sa meniaci trh práce, charakter práce v kontexte štvrtej priemyselnej revolúcie a systematických zmien v oblasti vzdelávania pre každého. Ministri sa budú zaoberať aj Správou o trestnej činnosti príslušníkov Policajného

freepik.com

Vláda SR bude v stredu 20. apríla riešiť Akčný plán k Stratégii celoživotného vzdelávania a poradenstva na roky 2022 – 2024, ktorá reaguje na dynamicky sa meniaci trh práce, charakter práce v kontexte štvrtej priemyselnej revolúcie a systematických zmien v oblasti vzdelávania pre každého.
Ministri sa budú zaoberať aj Správou o trestnej činnosti príslušníkov Policajného zboru, Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) a finančnej správy za obdobie roka 2021. Podľa jej dát bolo pre trestnú činnosť vlani obvinených 90 policajtov, desať príslušníkov ZVJS a 19 zamestnancov finančnej správy. Vyplýva to zo zverejneného programu vlády.
Zdroj: (SITA, adz;DSe)
Najnovšie články

Vláda Roberta Fica prežila hlasovanie o dôvere. Opozícia hovorí o fraške a chýbajúcom pláne

Kooperačná rada UMR schválila ďalších 21 investičných zámerov

Letná romanca zo Zemplínskej šíravy: Do kín mieri nový slovenský film Posledná sezóna


