Mladík vzal z bankomatu 500€. To ešte nevedel, čo bude nasledovať!
Z trestného činu zatajenie veci obvinila polícia 28-ročného muža z obce Kamenná Poruba (okres Vranov nad Topľou).
Mladík z vranovského okresu, chcel na Staničnej ulici vo Vranove nad Topľou skontrolovať prostredníctvom bankomatu stav osobného účtu, pričom zbadal, že vo výdajnom zásobníku bankomatu je finančná hotovosť vo výške 500 eur.
Podľa polície, si muž tieto peniaze vzal. Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, financie neskôr použil pre vlastnú potrebu. Prípadom sa zaoberá vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Vranove nad Topľou. Obvinený muž je stíhaný na slobode.
Zdroj: SITA mt, ks
Odporúčané články
Ukrajina očakáva, že v roku 2026 dostane 40 až 45 miliárd eur zo zmrazených ruských aktív v celkovej sume 210 miliárd eur. Ako referuje web Espreso TV, na utorňajšej tlačovej konferencii to povedal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
Stavebné práce na modernizácii električkovej trate v Košiciach pokračujú v niekoľkých častiach projektu súčasne. Mesto informovalo, že aktuálne prebieha budovanie nových koľajových zvrškov v obratisku, rekonštrukcia mosta ponad železničnú trať aj úprava mosta ponad Myslavský potok.
Národné olympijské centrum plaveckých športov v Košiciach (NOCKE) upozorňuje na uzatvorenie bazénovej časti pre verejnosť, a to v dňoch 19. až 21. decembra.