Muž správne predpovedal dátum smrti Alžbety II. Údajne pozná aj dátum smrti nového kráľa
Neznámy muž pod užívateľským menom Logan Smith v júni tohto roku na sociálnej sieti Twitter uverejnil tweet, v ktorom správne predpovedal dátum smrti kráľovnej Alžbety II. V danom tweete napísal aj dátum smrti ďalšieho člena kráľovskej rodiny, nástupcu trónu a nového kráľa Karola III.
Ako uvádza denník Daily Star, muž vystupuje na Twitteri pod menom @logan_smith526. 7. júna 2022 muž napísal, že kráľovná zomrie 8. septembra 2022, čo sa aj skutočne stalo. V danom tweete uviedol, že jej nasledovník a syn, Karol III. umrie 28. marca 2026, čo by sa malo údajne stať o necelé štyri roky. Tweet sa stal virálnym po celom svete a Briti sa teraz obávajú smrti ďalšieho vládcu.
Muž si svoj účet na sociálnej sieti Twitter nastavil ako súkromný, avšak screenshot tweetu už stihol zaplaviť všetky sociálne siete. Objavil sa aj na sociálnej sieti TikTok, kde ho zdieľal účet @zukosburneye. “Odpočívaj v pokoji, Logan, Briti si ťa podajú,” napísal užívateľ do popisu videa. Video už získalo cez 96-tisíc lajkov a cez tisíc komentárov. Tie sú plné špekulácií o smrti britského vládcu Karola III. Viacerí veria, že predpovedaná smrť Karola III. sa realitou nestane, iní však majú odlišný názor. “Tiež mám pocit, že kráľ Charles bude mať tiež krátku vládu. Hovorím 5-10 rokov,” uviedol jeden z komentujúcich.
(ZL)
Odporúčané články
Od dnešného dňa platí na území Tatranského národného parku (TANAP) sezónna uzávera, potrvá do 30. apríla. Jej hlavným dôvodom je ochrana prírodného prostredia, fauny a flóry, najmä však chránených živočíchov.
Mestské zastupiteľstvo v Košiciach schválilo budúcoročný rozpočet. Zahlasovalo zaň 31 poslancov, z 37 prítomných. Metropola východu bude hospodáriť s viac ako 324 miliónmi eur. Z podielových daní pochádza 107,5 milióna eur, z nich si 15,6 milióna prerozdelia mestské časti Košíc.
Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) pokračujú v modernizácii železničnej infraštruktúry na Východnom Slovensku, pričom čerpajú finančné prostriedky z viacerých zdrojov, vrátane Programu Slovensko, Nástroja na prepájanie Európy (CEF), Plánu obnovy a odolnosti a Operačného programu Integrovaná infraštruktúra (OPII). Tieto investície sa zameriavajú na modernizáciu tratí, železničných uzlov, elektrifikáciu a výstavbu prestupných terminálov.