Na opitého cestujúceho zavolali policajtov
Vodič autobusu linky 31 musel dnes napoludnie riešiť napätú situáciu. Podľa informácií hovorkyne Dopravného podniku mesta Košice Michaely Karaffovej, v autobuse napadol opitý muž spolucestujúcu.
Agresívneho muža z autobusu údajne v putách vyviedli policajti. „Polícia si vyžiadala kamerový záznam z incidentu,“ doplnila Karaffová.
„Podozrivá osoba bola na mieste zadržaná. Vzhľadom na prebiehajúce úkony bližšie informácie nie je možné poskytnúť,“ informovala nás policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.
[ad][/ad]Odporúčané články
Absolútnou víťazkou ankety Športová osobnosť Košíc za rok 2025 sa stala Zuzana Paňková.
Prípravy na spustenie výroby v novom závode automobilky Volvo pri Košiciach vstupujú do záverečnej fázy. Spoločnosť potvrdila, že skúšobná prevádzka by sa mala začať približne v polovici tohto roka. V areáli s rozlohou viac ako 300-tisíc metrov štvorcových aktuálne dokončujú stavebné práce a prebieha intenzívna inštalácia technológií.
Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach dosiahla významný posun v liečbe myómov maternice. Za uplynulých deväť mesiacov tu metódou MYOBLATE úspešne vykonali 110 rádiofrekvenčných ablácií, čo potvrdzuje rastúci význam miniinvazívnych zákrokov v gynekológii.