Nehoda na Slaneckej. Žena vošla do jazdnej dráhy auta
Včera (3.12) v popoludňajších hodinách došlo v Košiciach na Slaneckej ulici k zrážke chodkyne. Vodičovi Nissanu vbehol do jazdnej dráhy 34-ročný chodec, ktorému sa vodič s vozidlom vyhol vľavo.
Tam mu do jazdnej dráhy náhle vošla 64-ročná chodkyňa, ktorá už to šťastie nemala a skončila pod kolesami auta.
Pri zrážke utrpela chodkyňa ťažký úraz s predbežnou dobou liečenia nad 42 dní. Vodič bol podrobený dychovej skúške na zistenie požitia alkoholických nápojov s negatívnym výsledkom. Polícia upozorňuje aby sa chodci správali zodpovedne a nezabúdali na reflexné prvky.
V KOŠICIACH NA SLANECKEJ VOŠLA ŽENA DO JAZDNEJ DRÁHY AUTA. VODIČ UŽ ZRÁŽKE NEDOKÁZAL ZABRÁNIŤ. Včera v popoludňajších…
Uverejnil používateľ Polícia SR – Košický kraj Štvrtok 3. decembra 2020
[ad][/ad]
Odporúčané články
Hasiči majú v Univerzitnej nemocnici Louisa Pasteura (UNLP) Košice na Triede SNP v pondelok cvičenie, ide o simulovaný požiar. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) v Košiciach Jozef Bálint.
Súčasných 213 autobusov vo vozovom parku DPMK dostane ďalšie posily, ktoré prinesú cestujúcim v MHD výrazné zvýšenie komfortu, bezpečnosti a kvality cestovania. DPMK podpísal s českou spoločnosťou SOR Libchavy s.r.o. dve čiastkové zmluvy na dodanie 30 nových nízkopodlažných autobusov s pohonom na stlačený zemný plyn (CNG) v celkovej hodnote takmer 13,8 milióna eur s DPH.
Na košickom sídlisku Terasa sa cez víkend uskutočnila dobrovoľnícka akcia zameraná na čistenie verejných priestorov. Upratovanie prebiehalo v lokalite Luník VIII, kde sa podarilo odstrániť väčšie množstvo odpadu.