Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

O dočasné útočisko môžu Ukrajinci žiadať aj v Humennom a Michalovciach

Polícia v súvislosti s vybavovaním žiadostí o dočasné útočisko zaznamenala zvýšený počet žiadateľov na oddeleniach cudzineckej polície v Bratislave, Trnave, Nových Zámkoch, Dunajskej Strede a v Nitre. V priebehu pondelka 7. marca bolo na týchto oddeleniach vybavených viac ako 1 700 Ukrajincov a ich rodinných príslušníkov. V tlačovej správe o tom informovala Denisa Bárdyová, hovorkyňa

O dočasné útočisko môžu Ukrajinci žiadať aj v Humennom a Michalovciach

SITA/Branislav Bibel

Dana Kleinová
8. 3. 2022
Video thumbnail
Prehrať video

Polícia v súvislosti s vybavovaním žiadostí o dočasné útočisko zaznamenala zvýšený počet žiadateľov na oddeleniach cudzineckej polície v Bratislave, Trnave, Nových Zámkoch, Dunajskej Strede a v Nitre. V priebehu pondelka 7. marca bolo na týchto oddeleniach vybavených viac ako 1 700 Ukrajincov a ich rodinných príslušníkov. V tlačovej správe o tom informovala Denisa Bárdyová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru.

Polícia pripomína, že od nedele 6. marca je možné žiadať o vydanie dočasného útočiska aj vo veľkokapacitných centrách v Humennom a v Michalovciach, kde je podľa Bárdyovej minimálny počet žiadateľov, potrebné doklady je tak možné vybaviť na jednom mieste bez zdržania. „Z veľkokapacitných centier Humenné a Michalovce je zároveň pre vybavených žiadateľov zabezpečená kyvadlová doprava ďalej do vnútrozemia do ubytovacích zariadení. Pre osoby, ktoré požiadali o dočasné útočisko, je nevyhnutné, aby si ponechali doklad o tolerovanom pobyte pre potreby ubytovateľa,“ upozornila hovorkyňa Prezídia PZ.

O dočasné útočisko je možné požiadať na oddelení azylu v Humennom pre tých, ktorí nemajú doklady a ďalej na ktoromkoľvek oddelení cudzineckej polície v Bratislave, Dunajskej Strede, Trnave, Nitre, Trenčíne, Nových Zámkoch, Banskej Bystrici, Rimavskej Sobote, Žiline, v Košiciach, Prešove, Michalovciach a v Ružomberku. Uvedené pracoviská sú v prevádzke nepretržite.

Zdroj: (SITA, kh;jme)

Najnovšie články

Súvisiace články