Prevrátil sa s traktorom, prišiel o prsty na nohách (foto)
Polícia v Lipanoch (okr. Sabinov) preveruje okolnosti nehody, pri ktorej prišiel o prsty na nohe 65-ročný muž z obce Tichý Potok.
Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, muž sa pred obcou prevrátil s traktorom bez evidenčného čísla. „Traktor sa počas jazdy dole kopcom prevrátil, pričom vodič utrpel zranenia, a to konkrétne amputáciu prstov na nohe,“ konkretizovala Ligdayová. Dodala, že na základe tejto udalosti začala polícia v prípade trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví a preveruje všetky okolnosti, za akých k tejto nehode došlo.

Zdroj: Polícia SR – Prešovský kraj 
Zdroj: Polícia SR – Prešovský kraj 
Zdroj: Polícia SR – Prešovský kraj
>>>Viac foto nájdete v GALÉRII<<<
(SITA, mt;ks)
Galéria
Odporúčané články
Takmer päťhodinové rokovania medzi USA a Ruskom o ukončení vojny na Ukrajine nepriniesli v utorok žiadny prelom, keďže Kremeľ uviedol, že v kľúčovej otázke územia sa zatiaľ „nedosiahol žiadny kompromis“.
V dôsledku výstavby apartmánového domu na Námestí osloboditeľov vznikol na Palárikovej ulici problém s parkovaním. V súčasnosti majú tri parkoviská na tejto ulici povahu návštevníckeho parkoviska v pásme BN. Cez deň je parkovanie na týchto parkoviskách spoplatnené, v noci bezplatné. Nové VZN prijaté na zastupiteľstve 13. novembra zmení parkovanie na dvoch z troch parkovísk.
Polícia vyzýva motoristov, aby mysleli na prezutie zimných pneumatík včas, a takisto, aby mysleli na ďalšie povinnosti, ktoré by mali splniť pred jazdou počas zimného obdobia. Za nesplnenie týchto povinností hrozí vodičom mastná pokuta!




