Pri dopravnej nehode na Dargove sa zranili dve osoby
Pri piatkovej dopravnej nehode na Dargove sa zranili dve osoby.
Ako na sociálnej sieti informovala košická krajská polícia, v piatok popoludní viedol 19-ročný muž z okresu Trebišov VW Golf po ceste cez horský priechod Dargov, v smere od obce Košický Klečenov (okr. Košice – okolie) na Trebišov, a pri prejazde ľavotočivou zákrutou dostal na mokrej vozovke šmyk. V dôsledku toho sa s vozidlom otočil o 180 stupňov a ľavou zadnou časťou narazil do zvodidiel. Následne sa s vozidlom znova otočil a auto skončilo prevrátené na bok v priekope. Pri dopravnej nehode utrpela jedna osoba ťažké zranenia a jedna osoba ľahké zranenie. Vodič pred jazdou alkoholické nápoje nepil, čo potvrdila dychová skúška.
Zdroj: (SITA, mt;mlu)
Odporúčané články
Podľa riaditeľa SIS Pavla Gašpara zavinil dopravnú nehodu, ktorej bol účastníkom, druhý vodič. Uviedol to pre médiá po rokovaní osobitného kontrolného výboru Národnej rady SR na kontrolu činnosti SIS.
Do dvoch dobročinných zbierok na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach možno prispieť už len zopár dní. Ako univerzita informuje na svojom webe, jedna zo zbierok je určená pre neziskovú organizáciu Oáza – Nádej pre nový život.
Mesto Košice v spolupráci s Košickou arénou pripravilo pre obyvateľov aj návštevníkov metropoly východu obľúbenú zimnú aktivitu. Brány Steel arény sa v prvých januárových dňoch otvoria pre verejné korčuľovanie, ktoré vyvrcholí stretnutím s hokejovými profesionálmi.