Pri havárii vyrazilo dvere batožinového priestoru
Vážna dopravná nehoda sa stala v stredu (14. 10.) popoludní na ceste medzi obcami Košické Oľšany a Ďurďošík neďaleko Košíc.
Podľa informácií zverejnených na policajnej facebookovej stránke po spomínanom úseku prechádzal na aute značky Nissan 61-ročný vodič z okresu Košice – okolie.
Foto: FB Polícia SR – Košický kraj„Pri prejazde ľavotočivej zákruty pravdepodobne dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazde stavu a povahe vozovky prešiel do protismeru. Tam sa čelne zrazil s protiidúcim vozidlom značky Honda, ktoré viedla 40-ročná vodička z okresu Košice – okolie,“ opisujú priebeh havárie policajti.
Náraz oboch áut bol zrejme poriadny, na Nissane pri ňom totiž vyrazilo dvere batožinového priestoru. Po havárii podrobili vodičku dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Mužovi z Nissanu policajti nariadili odber krvi.
NÁKLAD VYRAZIL DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU K vážnej dopravnej nehode došlo včera popoludní medzi obcou Košické Olšany…
Uverejnil používateľ Polícia SR – Košický kraj Štvrtok 15. októbra 2020
Odporúčané články
Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach (RÚVZ Košice) vyzýva fyzické osoby – podnikateľov, právnické osoby a fyzické osoby – občanov na vykonanie celoplošnej preventívnej deratizácie.
Severná Kórea v sobotu 14. marca odpálila približne desať neidentifikovaných balistických rakiet smerom k Japonskému moru. Štarty zaznamenali armády v regióne vrátane ozbrojených síl Južnej Kórey a ministerstva obrany Japonska.
V závere roka 2025 sme informovali o tom, že wellness centrum v Národnom olympijskom centre plaveckých športov (NOCKE) pripadlo do nájmu firme mestského poslanca Miroslava Špaka a jeho firme SPAK, s. r. o. Pár dní pred Vianocami ohlásil poslanec Špak v rámci projektu KW360 využívanie fitness a wellness centra v NOCKE za symbolický jednorazový poplatok. Problém je, že SPAK s.r.o. prevádzkuje wellness. Fitness centrum prevádzkuje Naytilus Fitness, ktorý sa od Špakovho projektu dištancoval.