Pýtali sme sa čitateľov na najlepšie kúpalisko v Košiciach, majú v tom jasno
Leto je v plnom prúde a my sme sa opýtali našich čitateľov, ktoré kúpaliská v Košiciach a ich okolí najradšej navštevujú. Výsledky boli nielen prekvapujúce, ale aj vtipné.
Najčastejšie sa medzi odpoveďami objavoval Bukovec, no veľa ľudí si zaspomínalo aj na zrušený Triton, či úsmevne pripomenulo košický Aquapark.
Medzi kúpaliskami v meste dominovala medzi Košičanmi Mestská krytá plaváreň.
Množstvo čitateľov tiež vtipne zhodnotilo, že najlepšie sa vraj kúpe mimo Košíc, ako napríklad Filip, ktorý s humorom poznamenal: „Najlepšie kúpalisko v Košiciach je v Maďarsku.“ Tento názor podporilo viacero čitateľov, napríklad Renka, ktorá dodala: „Keď kúpanie, tak jednoznačne Maďarsko. Teplé, vyhrievané bazény, iný level.“
Niektoré komentáre odrážali aj sklamanie z aktuálnej ponuky kúpalísk v Košiciach. Monika napísala: „No to je otázka… lebo v Košiciach si môžeme vybrať z toľkých kúpalísk, jedno lepšie ako druhé…“ a Petronela dodala: „My v Košiciach máme aj kúpaliská?“
Za redakciu KOŠICE: DNES dopĺňame, že v Košiciach sa môžete okúpať aj na kúpalisku Rumanova, alebo Červená hviezda, ktoré dlhodobo patria medzi obľúbené miesta všetkých Košičanov.
Ak máte ďalšie tipy na schladenie počas letných horúčav neváhajte nám napísať na [email protected]
Odporúčané články
Mesto Košice pristúpilo od pondelka 4. mája k dočasnej odstávke vybraných závorových parkovacích systémov. Dôvodom je prebiehajúca modernizácia infraštruktúry, ktorej hlavným cieľom je inštalácia nových výjazdových terminálov s podporou bezhotovostnej platby. Technické práce by mali byť ukončené do konca aktuálneho týždňa.
Dobrovoľníci čistia počas apríla rieku Hornád a jej prítoky na Spiši. Cieľom dobrovoľníckej akcie, ktorú organizuje Správa Národného parku (NP) Slovenský raj s viacerými vodáckymi skupinami, turistickými organizáciami, samosprávami i súkromným sektorom, je vyčistiť vodné toky od nahromadeného odpadu.
Na košickom sídlisku Terasa sa cez víkend uskutočnila dobrovoľnícka akcia zameraná na čistenie verejných priestorov. Upratovanie prebiehalo v lokalite Luník VIII, kde sa podarilo odstrániť väčšie množstvo odpadu.