SLK upozorňuje na podozrivú stránku a žiada políciu o súčinnosť
Slovenská lekárska komora (SLK) zaznamenala v týchto dňoch viacero upozornení na podozrivú stránku overenaspolocnost.sk.
Obchodné spoločnosti dostávajú výzvu k úhrade faktúry za vyhotovenie auditu účtovnej závierky a jeho zverejnenie na stránke www.overenaspolocnost.sk, a to na základe údajného dopytu. Lekári, ktorí faktúry dostali, odmietajú, že by si audit objednávali. SLK preto žiada políciu o prešetrenie, či uvedené konanie nenapĺňa znaky trestného činu podvodu. SLK o tom informovala v tlačovej správe.
Zdroj: SITA, qq su
Odporúčané články
Aj v novom roku putujú Slovenskom státisíce zásielok – či už ide o výmenu a vrátenie nevhodných darčekov z e-shopov alebo o výpredajový tovar. Len v prvej polovici januára Slovenská pošta doručila viac ako 600-tisíc balíkov a niektoré dni sa počtami vyrovnali najsilnejším decembrovým termínom.
Na svojom webe o tom informuje mesto Košice. Ako samospráva pripomenula, cena býva udeľovaná každoročne počas osláv Dňa mesta Košice, tak ako aj Cena primátora mesta. Cenu mesta Košice udeľuje Mestské zastupiteľstvo v Košiciach raz ročne, a to maximálne desiatim jednotlivcom a trom kolektívom.
Podľa riaditeľa SIS Pavla Gašpara zavinil dopravnú nehodu, ktorej bol účastníkom, druhý vodič. Uviedol to pre médiá po rokovaní osobitného kontrolného výboru Národnej rady SR na kontrolu činnosti SIS.