Na UPJŠ bola nahlásená bomba
Dnes bola na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) nahlásená bomba. Po prijatí hrozby boli všetky osoby okamžite evakuované z priestorov univerzity.

DČ
REDAKCIA
28. 11. 2024



FOTOGALÉRIA
ArtFilm 2026 - Foto z červeného koberca!
Kliknite pre zobrazenie celej galérie
Informácia o evakuácii zaznela aj z rádia v budove, čo umocnilo napätie medzi ľuďmi. Hlásené neboli žiadne zranenia. Do budov sa v tom čase nikto nemohol vrátiť.
„Bezpečnosť študentov a personálu je našou prioritou. Polícia štandardne vykonávala úkony v zmysle Zákona o Policajnom zbore. Reálna hrozba sa nepotvrdila. Polícia vedie trestné konanie, bližšie informácie nie je možné poskytnúť,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová.
Najnovšie články

Košice
Košice získali na projekty úver od EIB 20 miliónov eur aj grant 4,3 milióna eur
25. 6. 2026

Správy
V MČ Sever spustili výstavbu cyklochodníka spájajúceho Čermeľ s Alpinkou
25. 6. 2026

Počasie
Predpoveď počasia na dnešný deň (25.6.2026)
25. 6. 2026

Správy
Maroš Žilinka: Tragédia v Gelnici ukazuje nevyhnutnosť systematickej práce s páchateľmi
24. 6. 2026



