Polícia pátra po jedenásťročnej Oľge G. z Košíc
Polícia pátra po jedenásťročnej Oľge G., ktorá má trvalé bydlisko v mestskej časti Košice II. Maloletá je úradne vedená ako nezvestná osoba od 9. apríla 2026.
Priezvisko: G.
Meno: Oľga
Dátum narodenia: 27.6.2014
Štátna príslušnosť: Slovenská republika
Bydlisko: Košice II
Dôvod pátrania: Nezvestná osoba
Dátum vyhlásenia: 9.4.2026
Vyhlasujúci útvar:
Popis osoby:
- Výška od: 150
- Zdanlivý vek: 11
- Postava: Stredná
- Farba vlasov: Hnedé
Popis oblečenia:
- svetlozelené nohavice,
- biely vrch,
- čelenka vo vlasoch,
- vlasy v drdole
Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe oznámte na číslo 158.
(META/ Pátrací Tím Východ)
Odporúčané články
Voľné priestory v budove bývalej materskej školy na Bauerovej ulici v Košiciach, ktoré predtým využívalo fitness centrum, dostávajú nový zmysel. Verejná knižnica Jána Bocatia plánuje presťahovať sem svoju pobočku, ktorá už roky úspešne slúži obyvateľom Sídliska KVP na Hemerkovej ulici.
Košická mestská časť (MČ) Luník IX v pondelok oficiálne odovzdala stavenisko zhotoviteľovi štyroch bytových domov. Pri tejto príležitosti slávnostne poklepali základný kameň stavby. Dokopy 48 nájomných bytov má byť súčasťou takzvaného prestupného bývania. Pre TASR to uviedol starosta Marcel Šaňa.
Slovensko Deň Európy oslávi vo štvrtok v Bratislave a 11. mája v Košiciach. Zastúpenie Európskej komisie (EK) na Slovensku o tom informovalo na svojom webe. Deň Európy pripadá na 9. mája a je oslavou mieru a jednoty v Európe. Zároveň pri príležitosti Dňa Európy budú významné budovy a pamiatky na celom svete osvetlené farbami EÚ.