Rýchlostná cesta R4 je v smere od Šebastoviec na Milhosť momentálne uzatvorená kvôli požiaru (FOTO)
Rýchlostná cesta R4 je v smere od Šebastoviec na Milhosť momentálne uzatvorená, dôvodom je požiar kamiónu. Na sociálnej sieti o tom informuje Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Košiciach.
Ako uviedlo, hasiči z hasičskej stanice Čaňa (okres Košice-okolie) a Košice – Požiarnická aktuálne zasahujú pri požiari kamiónu naloženého plastovým granulátom. Ten je odstavený na diaľnici v smere od Košíc – časť Šebastovce smer Milhosť. „Diaľnica je momentálne v tomto smere uzatvorená. Na miesto udalosti smeruje aj zisťovateľ príčin vzniku požiaru,” uviedli hasiči a na vodičov apelovali, aby zvýšili opatrnosť a rešpektovali pokyny záchranných zložiek.
Galéria
(SITA,kl)
Odporúčané články
Mesto Košice opravilo na svojich komunikáciách za uplynulý mesiac 300 m2 výtlkov, ktoré v doterajšom priebehu zimy vznikli kvôli výkyvom počasia. Na zlepšenie stavu komunikácií sa použilo 17 ton náhradnej asfaltovej zmesi Canader, ktorá sa používa na odstraňovanie havarijných stavov využíva najmä počas zimného obdobia.
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UPJŠ) organizuje zbierku Svetlo a teplo pre Ukrajinu s cieľom zabezpečiť pomoc obyvateľom Ukrajiny, ktorých postihol vojenský konflikt. Vďaka štedrosti zamestnancov a študentov univerzity sa podarilo vyzbierať približne 130 kilogramov vosku, 240 rôznych druhov batérií, 17 kusov svietidiel, zapaľovače a powerbanky. Prepravu vyzbieraného materiálu na Ukrajinu zabezpečí združenie Feman.
Nič nemusí byť dokonalé na prvýkrát. Tvorivosť nie je o výsledku na výstave, ale o procese objavovania vlastnej sily. Drôt vám neodpovie slovami, ale pocitom sebavedomia, ktorý v človeku ostane. Našim čitateľom prinášame príbeh Ľuboslavy Valentovej, ktorá cez staré remeslo pomáha moderným ženám nájsť cestu k sebe.