Sobota na Dominikánskom námestí sa bude niesť v znamení zábavy a dobročinnosti
Už túto sobotu, 29. júna 2024, sa Dominikánske námestie premení na centrum zábavy spojenej s pomocou slabším. Od 9:00 hod. do 12:00 hod. máte jedinečnú príležitosť nielen nakupovať a užívať si skvelú hudbu či tanec, ale hlavne pomôcť malým onkologickým pacientom.

Na obľúbenom trhovisku sa uskutoční charitatívny bazár spojený s finančnou zbierkou na podporu Svetielka nádeje. Túto akciu organizuje mestská časť v spolupráci s kaviarňou Kama obývačka.
Okrem nakupovania a zabavy vás čaká bohatý program, ktorý bude moderovať legendárny Milan Kolcun. Je to jedinečná príležitosť stretnúť sa s priateľmi, užiť si atmosféru trhu a zároveň prispieť na dobrú vec.
Taktiež si budete môcť vychutnať hudobnú skupinu Ivany Fatulovej alebo folklórny súbor Košičan. Ak teda chcete stráviť sobotu sledovaním kultúrneho programu, a zároveň sa podieľať na pomoci tým, ktorí to potrebujú, môžete tak urobiť na akcii KAMALÁSKAvosti.
Odporúčané články

Dnes ráno krátko po 6:00 zasahovalo jedenásť košických hasičov pri požiari v pivničných priestoroch bytového domu na ulici Československej armády v Košiciach.

Nový pápež Lev XIV. navštívil pred dvadsiatimi rokmi Slovensko. V roku 2005 navštívil ešte ako generálny predstavený Rehole svätého Augustína kláštor augustiniánov na Kostolianskej ulici v Košiciach.

V najbližších dňoch dôjde v Košiciach k zmene režimu fungovania cestnej svetelnej signalizácie na viacerých svetelne riadených križovatkách a priechodoch pre chodcov. Úpravy sa týkajú Triedy SNP, Prešovskej a Sečovskej cesty a Južného nábrežia.