V Košiciach bola odstránená ďalšia nelegálna skládka odpadu (FOTO)
Pracovníci údržby Mestskej časti Košice – Sídlisko Ťahanovce vyčistili priestory v dolnej časti nadchodu nad Americkou triedou, ktoré boli dlhodobo zamrežované a zaplnené odpadom.

Mesto Košice plánuje priestory v najbližších dňoch uzatvoriť, aby sa zabránilo opätovnému hromadeniu odpadu. Vyčistenie priestoru si vyžiadalo značné úsilie pracovníkov údržby, ktorí sa museli vysporiadať s veľkým množstvom odpadu nahromadeného za dlhé roky. Podobné iniciatívy v minulosti už prebehli. Pred štyrmi rokmi bol tento nadchod zbavený desaťročia existujúcej hrdze.
Galéria



Zdroj:(META/Košice – Sídlisko Ťahanovce)
Odporúčané články

Na rýchlostnej ceste medzi Košicami a Budimírom sa stala dopravná nehoda. Ako informoval Hasičský a záchranný zbor Košického kraja, k nehode došlo v smere z Budimíra do Košíc.

Už 28. ročník jedinečnej súťaže krásy Miss Spiša a Košického kraja odštartoval pred pár dňami online hlasovanie, ktoré určí, ktorá z finalistiek získa srdcia verejnosti. Podujatie, organizované agentúrou Štýl, je tradičnou oslavou ženskosti, elegancie a výnimočnosti žien z východného Slovenska.

Bytový podnik mesta Košice (BPMK) začína v týchto dňoch na základe objednávky magistrátu mesta s rekonštrukciou ďalších bytov so zmiešaným vlastníctvom (hybridných bytov), do ktorých sa budú môcť nasťahovať sociálne odkázaní Košičania v rámci inštitútu prestupného bývania.