V Košiciach začína vykurovacia sezóna
V Košiciach sa začína vykurovacia sezóna. Tepelné hospodárstvo v Košiciach (TEHO) začne s dodávkou tepla do bytov v meste 1. októbra, o 00:01.

Ilustračné, Freepik
Filip Guldan
30. 9. 2024

Prehrať video
Informuje o tom hovorca mesta Košice Dušan Tokarčík. „Vykurovacia sezóna sa v zmysle platnej legislatívy začína vždy, keď priemerná teplota klesne v dvoch po sebe idúcich dňoch pod 13 stupňov Celzia,“ priblížil. Dodal, že vlani vykurovacia sezóna začala 8. októbra. Na obyvateľstvo apeloval, aby odvzdušnilo radiátory a riadilo sa pokynmi správcov bytových domov. Bližšie informácie sú dostupné na webe TEHO.
Zdroj: (SITA,kl)
Najnovšie články

Košice
Cestovné v MHD zaplatíte kartou priamo v autobuse alebo električke
16. 6. 2026

Správy
Slovenská pošta upozorňuje na letnú prevádzku: pre zamestnancov zabezpečí oddych, pre klientov komfortné vybavenie služieb
16. 6. 2026

Doprava
Vlaky Tatran zrejme prestanú zastavovať v Považskej Bystrici a Púchove. Ministerstvo chystá zmeny
16. 6. 2026

Košice
Post primátora Košíc chce vo voľbách obhájiť Jaroslav Polaček
16. 6. 2026

