Viceprezident U. S. Steel Košice rezignoval po takmer 30 rokoch vo funkcii
Július Lang, viceprezident U. S. Steel Košice, končí vo svojej funkcii po takmer 30 rokoch pôsobenia vo firme. Pred jeho odchodom malo podľa medializovaných informácií v spoločnosti prebiehať vyšetrovanie podozrivých predajov oceliarskych výrobkov Američanmi z centrály U.S. Steel v Pittsburghu na základe anonymného podnetu.

usske.sk
Filip Guldan
18. 10. 2024



FOTOGALÉRIA
ArtFilm 2026 - Foto z červeného koberca!
Kliknite pre zobrazenie celej galérie
Podľa informácií Denníka N, prezident U. S. Steel Košice, James Bruno, informoval zamestnancov o Langovom rozhodnutí odísť prostredníctvom e-mailu, v ktorom mu zaželal veľa šťastia v ďalšej kariére. Hovorca oceliarskej spoločnosti následne potvrdil, že Lang rezignoval na vlastnú žiadosť s účinnosťou k 31. októbru, ale odmietol komentovať dôvody rezignácie.
Najnovšie články

Košice
Rozhorúčené Košice ponúkajú na schladenie nielen kúpaliská, parky alebo fontány
26. 6. 2026

Košice
NDS dokončila v Košiciach obnovu cesty pri Južnom nábreží v predstihu
26. 6. 2026

Zdravie
Poliklinika v Sečovciach získa RTG prístroj z vládnej dotácie 183.000 eur
26. 6. 2026

Počasie
Predpoveď počasia na dnešný deň (26.6.2026)
26. 6. 2026


