TOTO by robili politici, ak by sa venovali tomu, čo vyštudovali
Nie je neobvyklé pracovať v odbore, ktorí ste prioritne neštudovali. Svoje o tom vedia aj slovenskí politici. Tí sa do parlamentu dostali zo školstva, marketingu či dokonca šoubiznisu.
Nie je neobvyklé pracovať v odbore, ktorí ste prioritne neštudovali. Svoje o tom vedia aj slovenskí politici. Tí sa do parlamentu dostali zo školstva, marketingu či dokonca šoubiznisu.
Kadernícke nožnice vymenil za školské lavice
Minister školstva, vedy, výskumu a športu Branislav Gröhling pôvodne mieril do šoubiznisu. V rokoch 1988 – 1992 vyštudoval navrhovanie a výrobu obuvi a galantérneho tovaru. V júli 1997 začal podnikať v oblasti maskérstva a vizáže. Vďaka tomu vydal aj dve knihy ako autor Brani Gröhling.
V roku 2002 vydal knihu Všetko, čo viem o kráse žien a v roku 2004 Všetko, čo viem o kráse vlasov.
“Vydajte sa so známou osobnosťou slovenského modelingového neba na cestu k ženskej kráse – od výberu mejkapu cez líčenie očí, pier, líc, nechtový dizajn, výber správnej vône až po odličovanie. Odhalíte tajomstvo krásy známych osobností slovenského šoubiznisu a inšpirovať sa môžete aj zmenami imidžu, ktoré podstúpili neznáme tváre.” Tak znie popis jednej z jeho kníh.
Z predaja vodky do parlamentu
Súčasný premiér Eduard Heger pôvodne vyštudoval obchod a marketing. Vďaka tomu od roku 2007 pôsobil ako manažér firmy Old Nassau Imports, ktorá bola distribútorom luxusnej vodky Double Cross pre trh v USA.
Ďalších politikov nájdete na druhej strane
Odporúčané články
Košičania sa dnes ráno zobudili do nečakane bieleho rána, najmä v okolí mestskej časti Šaca, kde napadol takzvaný priemyselný sneh. Tento úkaz sa vytvoril vplyvom inverzného počasia a vypúšťania teplej pary z miestneho podniku U. S. Steel.
Vianočné sviatky sú časom solidarity a pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. Mestská časť Košice – Juh organizuje v termíne od 18. novembra do 29. novembra 2024 potravinovú zbierku pod názvom „Daruj kilečko“. Jej cieľom je pripraviť štedrejšie Vianoce pre občanov v núdzi.
Kampaňou Napíš list – Poteš srdce košická knižnica piatykrát inšpirovala k prejavom pozornosti a úcty voči staršej generácii. Listy boli odovzdané adresátom v troch seniorských zariadeniach.