Tragédia! V Košiciach vypadla žena zo 6. poschodia
AKTUALIZOVANÉ
Na Bernolákovej ulici v mestskej časti Západ došlo v utorok ráno k tragédii. Zomrela tu 76-ročná žena.
Košická policajná hovorkyňa Jana Mesárová informovala, že udalosť sa stala ráno okolo pol ôsmej. „Za dosiaľ nezistených príčin došlo k úmrtiu dôchodkyne. Bola nájdená pred vchodom do bytovky,“ uviedla.
Podľa informácií od policajtov, ktorí boli na mieste, žena vypadla z okna alebo balkóna na šiestom poschodí. Mnohopočetným zraneniam dôchodkyňa po páde podľahla.
Polícia začala v prípade trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.
[ad][/ad](HUN)
Odporúčané články
Do nových investícií v oblasti dopravy, kultúry alebo ochrany životného prostredia pôjde v najbližších mesiacoch v Košiciach a ich blízkom okolí takmer 21,5 milióna eur. Na košickom magistráte sa uplynulý piatok na druhom tohtoročnom zasadnutí Kooperačnej rady Udržateľného mestského rozvoja (UMR) Košice zišli zástupcovia vedenia mesta, mestských častí a ďalších 40 obcí z okresu Košice-okolie.
Košice zažívajú ďalšie hromadné prepúšťanie v segmente informačných technológií. Spoločnosť ABB Solutions Slovakia plánuje zrušiť viac ako 60 pracovných miest zo svojho vyše 100-členného lokálneho tímu. Krok prichádza v čase, keď okliešťovanie kapacít ohlásili aj iné nadnárodné spoločnosti pôsobiace v regióne.
Verejný ochranca práv (VOP) Róbert Dobrovodský napadne zákon o meste Košice na Ústavnom súde (ÚS) SR. V utorok (28. 4.) prijatá novela podľa neho porušuje rovnosť volebného práva obyvateľov a právo kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva (MsZ) na rovnaký prístup k voleným funkciám.