Oprava 22.7.2021
Dňa 25.6.2021 sme uverejnili článok ,,Košické podsvetie, osud impéria holubovcov a mafiánske prepojenia” kde bolo z našej strany uverejnené nepravdivé tvrdenie, že Ladislav Ivanisko bol členom prvotnej skupiny ľudí okolo Róberta Holuba a do skupiny mal neskôr pritiahnuť aj Karola Kolárika.
Toto nami uverejnené tvrdenie je nepravdivé, Ladislav Ivanisko nebol nikdy členom skupiny okolo Róberta Holuba a do tejto skupiny nepritiahol Karola Kolárika.
Odporúčané články
Košická mestská časť Staré Mesto vyzýva na urýchlené riešenie situácie s opustenou budovou na Masarykovej ulici, ktorú vlastní štát. Samospráva poukazuje na zvýšenú kriminalitu, vandalizmus, hluk, prípady požiarov v objekte, sťažnosti obyvateľov, ako aj početné zásahy mestskej polície i hasičov na mieste.
Celoslovenskú terénnu preventívnu kampaň s názvom Na vlastnej koži spustilo v pondelok v Košiciach Ministerstvo vnútra (MV) SR. Kampaň sa sústreďuje na tri oblasti – drogy, kyberšikanu a týranie zvierat – a cieľom je, aby si mladí ľudia lepšie uvedomili následky svojich rozhodnutí.
Košice zažívajú ďalšie hromadné prepúšťanie v segmente informačných technológií. Spoločnosť ABB Solutions Slovakia plánuje zrušiť viac ako 60 pracovných miest zo svojho vyše 100-členného lokálneho tímu. Krok prichádza v čase, keď okliešťovanie kapacít ohlásili aj iné nadnárodné spoločnosti pôsobiace v regióne.