Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

Viaceré krajiny vydali varovanie pred hrozbou teroristického útoku na letisku v Kábule

Viaceré krajiny vydali varovanie pred vysokým rizikom teroristického útoku na letisku v afganskom Kábule a upozornili svojich občanov, aby tam necestovali. Informuje o tom spravodajský portál BBC. Varovania vydali Austrália, Spojené štáty aj Veľká Británia a ľuďom, ktorí už boli pred letiskom odporúčali, aby oblasť okamžite opustili. Ani jedna z krajín však neposkytla bližšie informácie

Viaceré krajiny vydali varovanie pred hrozbou teroristického útoku na letisku v Kábule

SITA/ AP

Daša Popovičová
26. 8. 2021
Video thumbnail
Prehrať video

Viaceré krajiny vydali varovanie pred vysokým rizikom teroristického útoku na letisku v afganskom Kábule a upozornili svojich občanov, aby tam necestovali. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Varovania vydali Austrália, Spojené štáty aj Veľká Británia a ľuďom, ktorí už boli pred letiskom odporúčali, aby oblasť okamžite opustili. Ani jedna z krajín však neposkytla bližšie informácie o situácii.

Z Kábulu, ktorý pred desiatimi dňami padol do rúk Talibanu, už letecky evakuovali viac ako 82-tisíc ľudí a ďalšie tisícky ešte stále čakajú na letisku i pred ním.

Krajiny sa snažia svojich ľudí z Afganistanu evakuovať do 31. augusta. Taliban je proti predĺženiu tohto termínu, no zároveň prisľúbil, že povolí cudzincom i Afgancom odísť z krajiny aj neskôr.

zdroj: (SITA, dm;ns/ d.p.)

Najnovšie články

Súvisiace články