PR 04.12.20

ANTIK tromfy, ktoré vás možno prekvapia

foto: archív ANTIK Telecom

Zhromaždili sme najvýraznejšie tromfy známej košickej spoločnosti ANTIK Telecom.

Foto: archív
Foto: archív ANTIK Telecom

ANTIK Telecom - Skutočný slovenský operátor
ANTIK Telecom je skutočný slovenský operátor. Financie tak zostávajú v našej krajine a podporuje sa rast ekonomiky priamo na Slovensku. V konkurenčnom boji to nie je vôbec bežný jav.

1 Gbit/s pre domácnosti už niekoľko rokov
 ANTIK ako prvý priniesol na Slovensko spoľahlivý, symetrický  1Gbit/s internet. Dáta tak rýchlo nielen sťahujete, ale aj odosielate. Bezproblémový a stabilný internet v bytoch aj rodinných domoch. 

Optika už aj na vidieku
Spoločnosť rozširuje optické siete aj v menších obciach po celom Slovensku. So zavádzaním optiky do menších miest a obcí začal ANTIK pred niekoľkými rokmi. Dnes je aj vďaka tejto jeho iniciatíve optika v týchto lokalitách a rodinných domoch bežnou súčasťou života aj na vidieku.

Nové lokality na optike  - rodinné domy nájdete aj na www.antik.sk/pripajame

Foto: archív
Foto: archív ANTIK Telecom

Prvé zdieľané služby na Slovensku
Okrem najväčšieho bikesharingu a prvého „FreeFloat – možnosť nechať bicykel kdekoľvek“ bikesharingom v SR spoločnosť úspešne po prvýkrát na Slovensku rozbehla aj zdieľané elektrické skútre. V Košiciach nájdete stovky nabíjacích miest na najviac frekventovaných miestach. 

Vďaka aplikácii ANTIK Smartway viete využiť aj powerbanky pre svoj mobil úplne bezplatne, a to vyše na 50 miestach po celom Slovensku. Práve sa chystá pridať do obehu ďalších vyše 300 powerbankových boxov do rôznych prevádzok a inštitúcií.

Od jari 2021 budete môcť ako prví na Slovensku vyskúšať aj elektrické bicykle, elektrické horské bicykle i zdieľané elektrické kolobežky.

Foto: archív ANTIK Telecom
Foto: archív ANTIK Telecom

Prvý kajak sharing na svete
Už túto sezónu spoločnosť v testovacej prevádzke spustila ďalšiu zo zdieľaných služieb - vyskúšať môžete dvoj- a troj-miestne kajaky na rieke Hornád.

Prvé 100 % elektromotocykle v SR s platným typovým schválením EÚ
Spoločnosť na európsky trh priniesla prvé elektrické motocykle značky SUPER SOCO, ktoré disponujú platným typovým schválením v Európskej únii. ANTIK je jediným oficiálnym importérom elektrických motoriek Super Soco na Slovensku.

Foto: archív ANTIK Telecom
Foto: archív ANTIK Telecom

Anti-covid riešenia
Reakciou na aktuálnu situáciu v súvislosti s novým koronavírusom bol napr. Health Zone Checkpoint, ktorý bezdotykovo kontroluje teplotu, aj to, či ľudia majú nasadené rúška, a to v jednom momente až 10 osobám naraz, bez potreby ich zastavovania a manuálneho merania. Spoločnosť zaviedla aj rúškomat, bezdotykové stojany na dezinfekciu rúk, či smart kamery s možnosťou merania teploty.

Prvé 4K vysielanie na trhu
Ako prvý na Slovensku zaradil ANTIK do televízneho vysielania programy v Ultra HD kvalite, tzv. 4K vysielanie. Navyše, aktuálne má ANTIK v televíznej ponuke najviac kanálov v 4K v SR.

Najviac televíznych kanálov v SR
Najviac regionálnych kanálov v ponuke slovenských operátorov.
Najviac detských programov už v základnej ponuke TV programov v SR. Spolu v ponuke až 300 TV kanálov.

Jedinečné kamerové zábery 
Priamo v set top boxe môžete sledovať aktuálne kamerové záznamy zobrazujúce dopravnú situáciu na frekventovaných križovatkách.

Foto: archív ANTIK Telecom
Foto: archív ANTIK Telecom

Aplikácie si vytvára spoločnosť sama
Vďaka profesionálnemu tímu je vývoj mnohých aplikácií a služieb tvorený priamo v spoločnosti, optimalizáciu tak vedia prispôsobovať takmer neobmedzene. Okrem toho, firma spája perspektívu slovenských vývojárov s rýchlosťou a technologickou vyspelosťou výroby priamo v Číne, vďaka čomu výsledný produkt charakterizuje inovatívnosť, výborné parametre i rýchlosť uvedenia na trh.
 
Komunita ANTIK a jej výhody
Spoločnosť úspešne pracuje na vytvorení ANTIK komunity, v ktorej má každý klient množstvo výhod, a to aj v bežnom živote. Pribúdajú ďalšie novinky, ktoré ľuďom spríjemnia a uľahčia každodenný život. Snahou je vytvoriť ekosystém služieb, ktoré spájajú technické vymoženosti s relaxom a zábavou. Zákazník ANTIKu má preto mnohé výhody nielen pri počítači alebo v obývačke pri sledovaní TV, ale aj v bežnom živote v meste a prírode.

20 rokov bez zmenenej ceny
Ceny za internet sa nemenili od začiatku vzniku firmy, teda celých 20 rokov. Navyše, služby sú bez viazanosti po celý čas (platí len 3 mes. výpovedná lehota). Výhodou pre zákazníkov spoločnosti je aj to, že mnohé doplnkové TV služby sú ponúkané bezplatne a ich počet neustále pribúda – nahrávanie, HD archív a mnohé ďalšie.

Vlastná IoT sieť – SmartCity!
Spoločnosť sa môže pochváliť budovaním vlastnej IoT siete, ktorá sa neustále rozširuje do ďalších oblastí v rámci Slovenska. Na SmartCity riešenia v mestách budúcnosti je ANTIK pripravený.

Výstavy po celom svete 
ANTIK pravidelne ponúka svoje služby v rámci svetových a medzinárodných odborných konferencií či výstav v oblastiach IPTV, Hospitality – hotelové smart riešenia, SmartCity IoT, Smart Security – smart kamery s video-analýzou a v mnohých ďalších oblastiach. Navštívili už mestá ako Jakarta, Vietnam, Las Vegas, Nové Mexiko, Kostarika, Singapur,  Šanghai, Nai Dillí, Amsterdam, Dubaj, Yangon v Mjanmarsku, Phnom Pénh v Kambodži, Sydney, Sao Paolo, New Orleans, Kolín nad Rýnom, Cannes, New York či Taiwan.

Štedrá vianočná ponuka od ANTIKu a vždy niečo navyše
Ak stále zvažujete objednať si služby od ANTIKU, neváhajte preskúmať vianočnú ponuku. 4K set-top box len za 1€ alebo ľubovoľný TV balík na 6 mes. zadarmo poteší každého. K tomu rýchly 1Gbit/s optický internet pre byty aj rodinné domy. Zistite viac na www.antik.sk/vianoce.

Foto: archív ANTIK Telecom

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím