PR 06.10.20

Denník KOŠICE:DNES sa mení na týždenník!

Foto: KD

Mediálny dom KOŠICE:DNES sa od spustenia svojho prvého denníka v roku 2014 stal najväčším mediálnym domom na východnom Slovensku. Do jeho portfólia sa dostala televízia TV Naša a KISS rádio. V roku 2019 prišiel s novým titulom TOP KOŠICE – magazín úspešných Košičanov, ktorý je určený náročnejšej klientele. 

Od 23. 10. 2020 mediálny dom KOŠICE:DNES mení svoj dlhoročný koncept z denníka na týždenník. Pôjde o najväčší lokálny týždenník v Košiciach.

Dosah týždenníka bude niekoľkonásobne vyšší a Košičania svoj obľúbený titul už nebudú musieť hľadať na kľúčových uzloch v meste, prostredníctvom kolportérov. Týždenník „príde“ raz týždenne k nim domov. Náklad bude 9-krát vyšší oproti denníku. Cieľom je zasiahnuť 65 000 domácností v Košiciach. 

Foto: KD
Foto: KD

V súčasnosti panuje trend poklesu predaja printových formátov a ľudia odmietajú platiť za spravodajský obsah. Mediálny dom KOŠICE:DNES je jeden z mála, ktorý pravidelne prináša aktuálne informácie bezplatne.

Okrem zmeny konceptu z denníka na týždenník prijal printový formát KOŠICE:DNES ďalšiu výzvu, ktorá dokáže prepojiť príjemné s užitočným. V každom vydaní bude súčasťou týždenníka leták potravín Klas a vďaka tomu budú Košičania vždy vedieť o najvýhodnejších akciách.

Týždenník sa bude obsahovo sústreďovať na lokálne spravodajstvo a iné občiansky atraktívne témy. Úlohou je budovať a udržiavať kvalitný obsah, ktorý by tu inak na lokálnej úrovni chýbal. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím