PR 27.02.18

Do Optimy mieria obľúbené značky! Budú aj špeciálne zľavy

zdroj: Atrium Optima
DNES
Zdieľať článok:

Do Košíc prichádza každý rok niekoľko nových predajní. Najbližšie nás čaká nová pasáž v obchodnom centre Atrium Optima. Tešiť sa môžeme na kvalitné preferované značky a uvádzacie ceny.

Hovorí sa, že peniaze nás neurobia šťastnými, až nakupovanie. Mnoho Košičanov je toho dôkazom. Rýchly nákup za výhodné ceny dokáže potešiť nielen ženy. 

Takýto komfort ponúka aj OC Atrium Optima, ktoré nám opäť zjednoduší výber tých správnych kúskov. Už teraz ponúka viac než 160 obchodov, no výber bude ešte väčší.

Nová obchodná pasáž

Od apríla 2017 si Košičania všímali, že sa časť Optimy uzavrela. Išlo o bývalú Hypernovu. Priestor s veľkosťou 11 000 m2 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Čo v sebe ukrýva po nej, okúsime už o pár dní.

Nová obchodná pasáž bude otvorená 1. marca 2018. K tomuto dňu však nebudú otvorené všetky nájomné jednotky. Počas nasledujúcich týždňov sa tak môžete tešiť napríklad na špeciálne zľavové akcie „Happy hour“.

Očakávané značky

Nové priestory budú lákavé pre väčšinu. V prvom rade za tým stojí netrpezlivo očakávaný obchodný reťazec Billa. Milovníci krásnych doplnkov a útulného domova sa môžu tešiť na Pepco. Otvorí sa tiež Tescoma a do Atrium Optima sa vráti košická sieť športových potrieb EXIsport. Predajne, ktoré Košičania dobre poznajú a majú radi. 

Nová plocha bude patriť celkovo až jedenástim obchodom. Ďalšie štyri tvoria relokovaní nájomcovia Optimy, ako dm-drogéria, Kvety Flos, Čistiareň Penguin a herňa Admirál. Na ich pôvodné miesta pribudnú nové značky.

Marketingová koordinátorka Zuzana Desiatniková prezradila aj pripravované novinky: „V priebehu letných mesiacov sa môžu návštevníci tešiť na dva ďalšie zaujímavé koncepty – rekondičné a regeneračné Kryocentrum a športovo-zábavné centrum Steam Factory na ploche až 3 000 m2.“

OC Atrium Optima sa pravidelne renovuje a ponúka zákazníkom stále širší sortiment. foto k článku: Atrium Optima
OC Atrium Optima sa pravidelne renovuje a ponúka zákazníkom stále širší sortiment. foto: Atrium Optima

Koleso šťastia 

Nové obchody majú pripravené pre svojich návštevníkov výhodné uvádzacie ceny. Pepco otvára šiestu a zároveň najväčšiu predajňu v rámci Košíc. „Každá naša predajňa poskytuje širokú ponuku výrobkov za najlepšie ceny. Jednoducho viac za menej, a to každý deň,” vyjadril sa Michal Felčan, Trade Marketing Specialist SK/CZ Pepco. 

Zaujímavé akcie a aktivity pripravila aj nová predajňa Billa. Konkretizovala ich hovorkyňa spoločnosti Kvetoslava Kirchnerová: „Ak nakúpite v deň otvorenia tovar v hodnote aspoň 10 eur, máte možnosť si vytočiť v kolese šťastia jednu z piatich hodnotných cien. Deti budú dostávať automaticky balóniky. Veľmi zaujímavou je akcia pre zákazníkov s Billa Bonus kartou, tí majú možnosť získať 10-percentnú zľavu na celý nákup, ak v novej predajni od 1. 3. do 15. 3. nakúpia tovar v hodnote aspoň 10 eur. Okrem toho sme pripravili informačný a mimoriadny leták s akciovými produktami, ktoré v hlavnom letáku určenom pre všetky predajne nie sú.“ 

K otvoreniu novej prevádzky chystá EXIsport špeciálne akcie. „Pripravili sme bohatú ponuku atraktívnych produktov v skvelých otváracích cenách, ktoré budú dostupné výhradne v tejto predajni. Prvých dvesto zákazníkov dostane k nákupu automaticky darček. Obdarujeme aj zákazníkov pri nákupe detského tovaru a milé drobnosti máme pripravené aj pre deti,“ zhrnula Jana Oleničová, marketingová riaditeľka.

Novinky budú pokračovať

Pri obchodnom centre Atrium Optima sme si už zvykli, že nám nákupy vždy spríjemní niečím novým. Ak vás zaujíma, čo ďalšie do svojich priestorov prinesie, nechajte sa prekvapiť. Niekoľko zmien nám však načrtli. 

„Vzhľadom na rozsiahlosť poslednej rekonštrukcie neplánujeme najbližší rok výraznejšie dispozičné zmeny. Zákazníci sa však môžu tešiť na ďalšie nové značky a koncepty, ktoré priebežne prichádzajú na náš trh,“ dodala Z. Desiatniková. 

Jedným z nich je i dámsky Reserved, ktorý sa otvára už v týchto dňoch v priestoroch bývalej značky Marks & Spencer. Tento koncept je v súčasnosti len v Banskej Bystrici a patrí medzi veľmi úspešné a vyhľadávané. Čo na to poviete, milé Košičanky?


Chrumkavý chlieb a pečivo budú hotové každých 30 minút

V OC Atrium Optima nás čaká väčšia predajňa potravín, než v ostatných piatich prevádzkach Billa v Košiciach. Táto nová zamestnáva 32 pracovníkov, pripravených reagovať na zákaznícke otázky. Pri vstupe bude oddelenie ovocia a zeleniny doplnené o denne pripravované smoothies nápoje a čerstvé šaláty. Chrumkavý chlieb a pečivo budú hotové každých 30 minút. V novej predajni bude aj obslužný pult mäsa. Je dovážané slovenskými i zahraničnými dodávateľmi päťkrát do týždňa, čím Billa zabezpečuje zákazníkom maximálnu čerstvosť a kvalitu. Okrem cien v letákových a mimoletákových akciách budeme môcť využiť aj ponuku týždňa. „Snažíme sa zvyšovať nielen kvalitu tovaru, ale aj komfort nakupovania. Zákazníci si nebudú musieť tovar vážiť, ale im ho odvážia priamo v pokladni. Päť klasických a dve expresné umožnia rýchly a pohodlný nákup,“ dodáva Kvetoslava Kirchnerová, hovorkyňa spoločnosti Billa.

foto: shutterstock
foto: shutterstock
Anketa - Čo hovoríte na novú pasáž OC Atrium Optima?

Zuzana Arvaiová - študentka

Bude to super, že sa otvorí toľko ďalších nových obchodov. S ich výberom som spokojná. Milujem nakupovanie, takže sa teším.

Radovan Krupa - stavebný majster
V Optime už chýbali potraviny, preto som rád, že sa otvorí Billa. Potešili ma aj športové potreby a Tescoma, keďže rád varím.

Linda Petríková - študentka
Na novú pasáž sa teším, do Optimy chodím rada. Z nových obchodov najčastejšie zavítam do Pepca. Viac obchodov pod jednou strechou mi vyhovuje.

Michael Lukáč - učiteľ
Nová pasáž bude prínosom. Myslím, že zlepšenia Optimy ocenia všetci návštevníci. Zaujíma ma, ako to bude vo vynovených priestoroch vyzerať.

 

(SZ)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím