PR 10.01.18

Dokonalý oblek? Takto ho nájdete

Digel, kolekcia 2017, MONO

Aj v roku 2018 nás čaká plesová sezóna. Nedočkavé páry sa spolu vydajú na turné po obchodných prevádzkach, aby našli róby, ktoré by aj módna polícia ohodnotila najvyšším počtom bodov. Pre mužov sú prípravy na bály často desivé a náročné. Avšak riaďte sa našimi tipmi a buďte neodolateľnými elegánmi! 

Nový rok nám dáva pocit, že sa nemusíme báť zmien, pretože to nové je dobré. Môžeme tak napríklad aj  vyradiť zo svojho šatníka veci, ktoré nenosíme. A naopak, môžeme do šatníka doplniť niečo zaujímavé, netradičné a atraktívne.

„Najobľúbenejšia“ aktivita

Z pohľadu pánov je nákup nejakého jedného trička či košele vcelku stráviteľný. Omnoho väčšie peripetie však nastávajú pri výprave, ktorá má za cieľ spraviť z muža nového Jamesa Bonda. Hádam neexistuje typ, ktorý by si nechcel kúpiť perfektne sediaci oblek bez toho, aby sa musel po ňom naháňať po celých Košiciach. Blížiaca sa plesová sezóna vás možno pomaly začne strašiť aj v snoch. Pýtate sa, páni, ako sa dá prežiť, či dokonca užiť si nákup obleku? Máme zopár rád.

Nový spôsob predaja pánskej konfekcie poteší najmä pánov, ale aj dámy. foto: MONO
Nový spôsob predaja pánskej konfekcie poteší najmä pánov, ale aj dámy. foto: MONO

Nakupujte bez stresu

Tip 1: Hľadajte krajčíra. Kvalitný, dokonale sediaci oblek kúpite skôr u odborníka na pánsku konfekciu než v obchode s rôznym textilom.

Tip 2: Vysoká cena nie je zárukou kvality.

Tip 3: Najvhodnejšou je prevádzka s ponukou pozostávajúcou z viac ako jedného kusu obleku vo vašej veľkosti.

Tip 4: Keď ste unavený, nie ste to vy. Potom si vyberiete oblek, ktorý s vami nebude korešpondovať a všetka snaha vyjde nazmar. Doprajte si nakupovanie ako v amerických filmoch. Aj v Košiciach je možné nájsť predajňu, v ktorej vám ponúknu minimálne dva druhy káv, vodu či malé občerstvenie.

Tip 5: Ak neobľubujete veľké obchodné centrá, voľte predajňu, ktorá ponúka pánsku konfekciu pod vlastnou strechou a ktorá obvykle disponuje aj vlastnými parkovacími miestami.

Digel , kolekcia 2017, MONO
Digel, kolekcia 2017, MONO

Zážitok z nákupov

Všetky naše rady spĺňa predajňa MONO. Profesionálny kolektív pánov - krajčírov, ktorí v obleku možno aj spia, poradí aj vám. „Nákup oblekov by nemal byť skľučujúcou úlohou pre nikoho. Minimálne u nás v MONO isto nie,“ komentuje  Ľubomír Krajňák, vedúci predajne. 

Služby tejto špecifickej predajne podčiarkuje vlastná krajčírska dielňa, v ktorej vám upravia oblek do jedného dňa. Predajňu nájdete na Južnej triede 117 v areáli Rocca. Neváhajte ju navštíviť, či už vás straší plesová sezóna klopkajúca na dvere, alebo vás v roku 2018 čaká výnimočná udalosť, ktorá si zaslúži, aby ste boli skutočným elegánom. 


Vizitka predajne MONO  - Viac ako 10 európskych dodávateľov na obleky  - 9 individuálnych strihov v 36 rôznych veľkostiach  - Vlastná relax zóna priamo v predajni   - Ľahká dostupnosť, vlastné parkovisko priamo pred predajňou  - Vlastná krajčírska dielňa  - Certifikovaný odborný personál v odbore 

Vizitka predajne MONO

- Viac ako 10 európskych dodávateľov na obleky 
- 9 individuálnych strihov v 36 rôznych veľkostiach 
- Vlastná relax zóna priamo v predajni  
- Ľahká dostupnosť, vlastné parkovisko priamo pred predajňou 
- Vlastná krajčírska dielňa 
- Certifikovaný odborný personál v odbore 

(EH)

Čítajte viac: oblecenie moda

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím