28.10.20

Jesenné číslo luxusného magazínu TOP KOŠICE je v predaji!

foto: ML

Inšpirácia v tomto náročnom období je dôležitejšia, než kedykoľvek predtým. Piate vydanie luxusného magazínu TOP KOŠICE sa zameriava na príbehy ľudí a spoločností, ktoré vás môžu inšpirovať a naštartovať práve v časoch, ktoré sú pre nás nesmierne náročné. Tlmočia vízie, nové možnosti, ale i podstatu toho,  aké je potrebné nevzdávať sa. 

TOP KOŠICE sa zameriava na lokálny životný štýl, osobnosti košického biznisu či umenia, prináša príbehy košických firiem.

Mediálny dom ním takisto vytvára v Košiciach priestor pre prezentáciu prémiových značiek, zaujímavých ľudí a ich úspechov či unikátnych produktov. Zaujme vás nielen obsahom. Má exkluzívny dizajn, ktorý mu pridáva šmrnc a štýl. Magazín si môžete kúpiť (za cenu 2,50 eura) v desiatkach novinových stánkoch v Košiciach. Napríklad v L. A. Press v predajniach Fresh či stánkoch EDOS.

Zaslúžia si pozornosť

V tomto čísle v prvom rade poukazujeme na ľudí, ktorí nás môžu pozitívne naštartovať aj v časoch, keď vidíme všetko čierne. „Okolo nás žije množstvo ľudí, o ktorých toho vieme pramálo, aj keď svojimi činmi, životnou filozofiou, kreativitou, húževnatosťou, a pritom nesmiernou skromnosťou a pokorou by si zaslúžili našu pozornosť,“ povedal zástupca šéfredaktora KOŠICE:DNES Mikuláš Jesenský. 

Príbehy plné inšpirácie

V magazíne sa dočítate o šéfovi spoločnosti Antik Telecom Igorovi Kollovi, ktorému sa podarilo z metropoly východu vybudovať mesto elektromobility a so svojimi nápadmi ani zďaleka nekončí.

Prinášame vám aj zaujímavý príbeh nezabudnuteľného, ale predsa zabudnutého ilustrátora Teodora Schnitzera. Inšpiráciou môže byť aj prvá dáma slovenského reštaurátorstva Mária Spoločníková, špičková odborníčka v oblasti regeneračnej medicíny a neurovied Dáša Čížková, ítečkár Peter Matej, ktorý stál pri zrode prvého komerčného internetu na Slovensku, ale i zakladateľky Kaviarne od srdca Andrea Miková a Darina Pištejová, v ktorej zamestnávajú hendikepovaných ľudí.

Pohľad na nočnú oblohu posiatu hviezdami vám priblíži zas astrofotograf Tomáš Slovinský, ktorý neraz získal ocenenie NASA, a nahliadnuť do sveta legiend a pohanských rituálov môžete prostredníctvom tvorby Jarmily Mitríkovej a Dávida Demjanoviča.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím