11.09.19

Jesenné hody v Urban-Cafe

foto: UC

Naši stáli klienti už iste vedia, že vyrábame zmrzliny, čokolády a zákusky z najlepších prírodných produktov bez použitia akýchkoľvek umelých farbív alebo arómy.  

Zmrzliny bez farbív

Niekedy je zábavné sledovať, ako noví zákazníci, ktorí sú u nás po prvýkrát, hľadajú medzi zmrzlinami vo vitríne banánovú zmrzlinu žltej farby či punčovú ružovej farby. A potom sú prekvapení zo sivo-bielej farby banánovej zmrzliny (veď takú farbu má banán, ktorý jeme) a mierne krémovej farby punčovej, ktorá nie je prifarbovaná ružovým farbivom, ale získava svoju prirodzenú krémovú farbu len z hrozienok a rumu.

Lahodná káva aj čokoláda

Naša káva, 100-percentná Arabica, pochádza z plantáže od priateľov z Kene, o ktorej sme si istí, že nepoužívajú pesticídy. Zrnká kávy následne putujú do rodinnej pražiarne v Belgicku a nakoniec k nám do Urban-Cafe, kde si ju u nás môžete vychutnať.

Podobné je to aj s našou kvalitnou čokoládou, pričom veľká vďaka patrí našim partnerom v Ekvádore za perfektné čokoládové zrnká, ktoré nám posielajú z kakaovníkových plantáží, fermentované na banánových listoch, pretože tradičný spôsob spracovania kakaových bôbov je stále najlepším spôsobom ako dosiahnuť najlepšiu kvalitu.

Jabĺčková jeseň

Koniec leta a blížiaca sa jeseň je práve ten správny čas siahnuť aj na naše regionálne, kvalitné dary z prírody a ponúknuť vám čistý prírodný produkt bez farbív, konzervantov a bez aróm. Produkt sladký a plný ovocnej chuti, produkt špičkový, ktorý uspokojí aj najkritickejšieho spotrebiteľa! A čo tak výber najlepších jabĺčok zo sadov? Jednoducho stačí zobrať jabĺčka, k nim pridať za hrsť čerešní a po pasterizácii máme sladkú 100-percentnú prírodnú točenú jablčnú šťavu - prírodná energia na dobrý deň. V ponuke máme kombinácie jabĺčko s rebarborou alebo jabĺčko s čerešňou, či čistá kombinácia troch druhov sladkých jabĺčok.

 

Čítajte viac: pr

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím