PR 11.09.19

KISS párty na otvorení HORNBACHU

foto: archív KISS RÁDIO

Oslávte otvorenie HORNBACHU aj veľkolepou žúrkou s KISS Rádiom! Počas celého dnešného dňa na vás čaká skvelá zábava, dídžejská šou, množstvo darčekov a súťaží.

Okrem toho stretneš hlasy KISS RÁDIA a hráš o 8 leteniek pre dve osoby do Londýna. Príďte na otváračku HORNBACHU a zažite žúrku ako sa patrí. O zábavu teda určite nebude núdza. Súťažiť sa bude každú hodinu a do nálady vám budú hrať dídžeji z DJ Camp on Air.

Foto: archív KISS RÁDIO
Foto: archív KISS RÁDIO
Foto: archív KISS RÁDIO
Foto: archív KISS RÁDIO

Spoločnosť HORNBACH otvorila v stredu (11. 9.) v Prešove svoju štvrtú projektovú predajňu na Slovensku. Stala sa tak prvým operátorom novovybudovaného Hobby Parku Sekčov. Na ploche 17 tisíc m2 ponúkne domácim majstrom aj profesionálom nielen potrebný materiál pre ich projekty, ale aj odborné poradenstvo. Do regiónu priniesla viac ako 100 nových pracovných miest. 

Široký sortiment

Nová predajňa na Rusínskej ceste okrem mnohých odborných oddelení a digitálnych výhod nákupu ponúka stavebné a záhradné centrum, železiarstvo, moderné centrum na miešanie farieb, sortiment pre vybavenie kúpeľní a kuchýň s 3D plánovaním, či drive-in výdajňu stavebného materiálu a služby ako napríklad prírez dreva a dovoz tovaru.

Samozrejmosťou je aj odborné poradenstvo vyškoleného personálu. V súčasnosti predstavuje sortiment Hornbachu 120-tidíc výrobkov. Vďaka zavedeniu e-shopu pred tromi rokmi si môžu zákazníci tovar objednať z pohodlia domova a následne si ho vyzdvihnúť na predajni, alebo si ho nechať priamo doviesť domov či na stavbu.

Bezplatná wi-fi, online terminály na predajni a nové samoobslužné nakupovanie s platbou pomocou QR kódu na pokladni uľahčujú všetkým domácim majstrom nakupovanie v HORNBACHU. Pred predajňou majú zákazníci k dispozícii 200 parkovacích miest, ku ktorým v dohľadnom čase pribudnú dve nabíjacie stanice pre elektromobily. 

Zdroj video: youtube

Čítajte viac: obchody pr

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím