PR 21.08.17

OC Galéria Shopping Košice napreduje míľovými krokmi

Aby bolo obchodné centrum pre svojich zákazníkov lákavým miestom, musíme intenzívne pracovať na rôznych vylepšeniach. Tie majú prinášať komfort, pohodlie a samozrejme príjemný pocit z času stráveného pod našou strechou.

OC Galéria Shopping už dlhodobo pracuje na tom, aby patrilo k najmodernejším nákupným centrám na Slovensku. Teraz sme k tejto vízii opäť o krok bližšie. Pred niekoľkými týždňami sme slávnostne spustili prevádzku dvoch technicky najmodernejších eskalátorov v Košiciach. Tie nahradili pôvodné schodisko.

Jeden z eskalátorov je pritom dlhý viac ako 27 m a jeho prepravná kapacita dosahuje až 3600 osôb za hodinu! Oba eskalátory sa nám podarilo zmontovať pomocou špeciálnej sofistikovanej technológie, ktorú sme v spolupráci so spoločnosťou OTIS vyvinuli pre naše potreby.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

Na zhotovení sa podieľalo 37 odborníkov zo Slovenska, Českej republiky i Nemecka. Zmontovanie si vyžiadalo viac ako 1080 hodín náročnej technickej a inžinierskej práce. Tie prebiehali v nočných hodinách, aby sme v čo najmenšej miere narušili chod obchodného centra a pohodlie našich zákazníkov. 

K zákazníckemu komfortu prispievajú aj nové toalety na 2. poschodí. Tie sú na celkovej ploche 80 m2 zariadené tak, aby poskytovali maximálny servis, ale aj moderný dizajn. Zaujímavosťou sú napr. podsvietené obrazy, ktoré prinášajú návštevníkom pohľad do diania v obchodnom centre. Absolútnou samozrejmosťou je pritom v maximálnej miere udržiavanie čistoty a hygieny.

Aj v najbližších mesiacoch plánuje Obchodné centrum Galéria Shopping niekoľko investičných zámerov, ktoré budú krokom k zvýšeniu pohodlia i estetickosti. Veríme, že sa stretnú s úspechom našich zákazníkov.

 

 

 

Čítajte viac: oc galeria

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím