PR 23.11.20

Urob si doma žúr a my ti budeme hrať

ilustračné foto: pexels

Párty, festivaly, koncerty, diskotéky... Ostatné mesiace sme sa s nimi museli rozlúčiť, a to na neurčito. Koronavírus nás však nemôže zastaviť!


Rozhodli sme sa, že ideme k tebe domov prostredníctvom nášho rádia. Zo soboty na nedeľu vám v KISS RÁDIU budú hrať skvelí dídžeji. Okrem párty, ktorú pre vás chystáme, môžu štyria z vás vyhrať aj zaujímavé ceny.

Foto: KD
Foto: KD

Vyhrajte ceny

Akcia Radioshow DJ CAMP ON AIR bude prebiehať  od soboty (28. 11.) od 14.00 hod. a potrvá až do nedele (29. 11.) do druhej rána. Postupne si naši DJs odohrajú DJ sety naživo. Poslední dvaja (zahraniční hostia) si svoje sety poslali. Radioshow budú viesť DJ A-Z BEST a DJ INCOGNITO.

Stačí si nachystať párty občerstvenie, zapnúť rádio a žúr priamo u vás doma môže začať. Okrem vysielania v rádiu bude do polnoci aj livestream na https://www.sledujnazivo.<wbr/>sk/kiss-radio-2/, web stránke KISS RÁDIA a na Youtube DJ Camp.

Až štyria z vás môžu vyhrať darčekové koše (v hodnote 100 eur) od siete potravín KLAS. Stačí ak do komentára na našej facebookovej stránke napíšete, s kým budete tráviť sobotňajšiu párty.

Kompletný line up:
14.00 hod. Incognito & Carlos
15.00 hod. Jurus
16.00 hod. DJ Andreas
16.45 hod. DJ Pepo
17.30 hod. Dinelo
18.15 hod. Reybo&Oster
19.00 hod. Tamira
19.45 hod. Walla
20.30 hod. Folly
21.15 hod. A-Z Best & Creek Sound Violin
22.00 hod. Sensoreal
23.00 hod. Olivia & Adrian
00.00 hod. Nora En Pure, CH  / virtual guest mix
01.00 hod. Luis Del Villar, ES  / virtual guest mix
02.00  hod. END

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím