12.08.18

Používatelia iPhonu majú vyššie šance na lásku než používatelia Androidu

ilustračné foto: pexels.com

Randenie v tejto online dobe je fakt náročné. Na webe a sociálnych sieťach si o vás „budúca“ polovička môže nájsť aj to, aká je vaša politická zaujatosť, prípadne či preferujete radšej psy alebo mačky.

Verili by ste, že v súčasnej technológiami posadnutej spoločnosti môže mať výber vášho smartfónu veľký vplyv na váš milostný život či jeho nedostatok? Nový austrálsky prieskum z Queenslandskej univerzity zistil, že až 70 percent slobodných by uprednostnilo niekoho, kto vlastní iPhone namiesto používateľa Androidu. Pričom takmer dvaja z piatich opýtaných sa domnievajú, že telefón, ktorý jednotlivec používa, môže mať vplyv na prvý dojem ešte pred randením.

Ilustračné foto: pexels.com
Ilustračné foto: pexels.com

Pavučinka na displeji nie je atraktívna

Používatelia iPhonov boli považovaní za romantickejších ako používatelia Androidu. Štúdia taktiež odhalila aj iné, zaujímavejšie pikošky zo sveta randenia v tejto online dobe. Napríklad, že iba 65 percent z opýtaných používateľov „jabĺčka“ bolo otvorených ísť na rande s osobou, ktorá vlastní smartphone s Androidom. Na druhej strane však len 53 percent vlastníkov Androidu by povedalo to isté o ľuďoch, ktorí milujú svoje smartfóny značky iPhone. 

reklamná správa

Okrem značky, či typu operačného systému v smartfónoch majú na randenie vplyv aj takéto malé chybičky krásy. Viac ako tretina mužov, ktorí boli podrobení prieskumu, priznala, že telefón s rozbitým displejom by v nich na prvom rande evokoval nestabilitu, slabé finančné zabezpečenie či dokonca obavy. Ženy problém s rozbitým displejom vôbec neriešia, avšak v prieskume priznali, že niekde v šuflíku by našli svoj zašantročený starý model mobilného telefónu.

Zdroj: independent.co.uk

Nájdite si partnera pomocou aplikácií

Viac k téme

24.05.18
Nájdite si partnera pomocou aplikácií

(SŠ)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím