13.01.18

Navštívte krásy susedného Poľska

foto: shutterstock

Počasie si túto zimu naozaj robí, čo chce. Teploty postupne ničia aj posledné stopy snehu a pripomínajú skôr príchod jari. Milovníci zimných radovánok, ktorí si chceli tento víkend zalyžovať, musia za snehom ísť inam. Veď už aj jediné lyžiarske stredisko pri Košiciach pozastavilo svoju prevádzku. Na Jahodnej si teda zalyžujete, až keď sa počasie umúdri. 

Pre tých, ktorí zimným športom neholdujú, máme pripravený výlet k našim susedom Poliakom. Moderátorka televízie KOŠICE:DNES Anka Činčárová si vo svojich potulkách vzala na mušku jedno z najstarších poľských miest Gdansk či veľkolepú Varšavu. Avšak ak sa vám za novými zážitkami veľmi nechce cestovať, vyberte sa do dedinky Zakopané, ktorá vám atmosférou pripomenie alpské mestečko. Nachádza sa približne 20 kilometrov od slovenských hraníc. 

reklamná správa

(JH)

Čítajte viac: tip na vylet

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím