10.07.17

Autobusy sa vracajú na pôvodné trasy

Foto: Veronika Janušková

Dopravný podnik oddnes, 10. júla, obnovuje autobusovú mestskú hromadnú dopravu v úseku ulíc Boženy Němcovej – Zimná. Na pôvodnú trasu sa vracia autobusová linka 12, ktorá v smere na Šebastovce zastaví pri Botanickej záhrade, pri Technickej univerzite na stanovisku na Letnej ulici s pokračovaním k amfiteátru. V opačnom smere na Podhradovú zastaví pri Technickej univerzite a Botanickej záhrade. 

V prípade autobusovej linky 19 dochádza k zmene trasy. V smere na Sídlisko Nad jazerom zastaví pri Amfiteátri pri čerpacej stanici, Obchodnej akadémii, Botanickej záhrade na stanovisku na začiatku ulice B. Němcovej, pri Technickej univerzite a na Zimnej. V smere na Sídlisko KVP zastaví na Zimnej ulici, pri Technickej univerzite na zastávke na ulici B. Němcovej, pri Botanickej záhrade a pokračovať bude na zastávkach Obchodná akadémia, Amfiteáter a ďalej po svojej trase na Sídlisko KVP.

Na svoju pôvodnú trasu sa vracajú aj autobusové linky 22 a N2. Dopravný podnik vydá aj nové cestovné poriadky.

(HKL)

Čítajte viac: doprava mhd dpmk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím