24.01.18

Budova bývalého Daňového úradu ožije

Viac obrázkov foto: Veronika Janušková

Pracovný ruch sa pri prestavbe bývalého Daňového úradu na Garbiarskej ulici utlmil. V marci sa na stavenisko majú robotníci vrátiť.

Z bývalého daňového úradu na Garbiarskej ulici má vzniknúť dom SKY ONE s bytmi či kancelárskymi a obchodnými priestormi. Robotníci pracovali v budove, odkiaľ odpratávali starý materiál, no búracie práce sa skončili vlani vo februári. 

reklamná správa

V novembri 2017 došlo k zmene, o ktorú požiadal vlastník. Pôvodne tam malo byť 55 bytov, ich počet sa zníži na 42, taktiež namiesto troch budú iba dva apartmány. 

„Momentálne prebiehajú jednania so stavebnými firmami, ktoré sa prihlásili do výberového konania na stavbu SKY ONE. Po ukončení výberového konania a podpise zmluvy s dodávateľom stavby sa začne realizovať výstavba. Predpokladáme, že práce sa začnú v marci 2018,“ informoval Štefan Petrunčík, konateľ spoločnosti. Doplnil, že ak sa podarí spustiť výstavbu v marci 2018, termín kolaudácie by mal byť v októbri 2019.

Na daňové priznanie budú nové tlačivá

Viac k téme

04.01.18
Na daňové priznanie budú nové tlačivá

foto: Veronika Janušková

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím