12.09.18

Charity shop sa presťahoval. Už je na Mlynskej ulici

foto: Veronika Janušková

Po takmer roku úspešnej prevádzky v Halmiho dvore sa Charity shop, ktorý prevádzkuje občianske združenie S nami druhým, presťahoval.

Od minulého týždňa ho záujemcovia môžu navštíviť na novej adrese Mlynská 17 vo dvore. „Opätovne zavedieme mobilný zber vecí a otvoríme zberné miesto mimo prevádzky Charity shopu, do ktorého budú môcť ľudia nosiť veci, ktoré chcú darovať pre sociálne slabších,“ povedala predsedkyňa občianskeho združenia Zlatica Hejlová.

Veci môže priniesť každý, tak ako si môže každý prísť do predajne nakúpiť. „Zaplatená suma je darom, zákazník môže za tovar zaplatiť aj viac, ako je odporúčané. Vyzbierané peniaze raz za mesiac poskytneme prevereným rodinám alebo jednotlivcom v núdzi,” uviedla Z. Hejlová. Predajňa je otvorená v pondelok až v piatok od 9.30 do 17. hodiny.

reklamná správa

Svetové novinky v Koshi sushi!

Prinášame do Košíc svetové novinky ázijskej kuchyne v tej najvyššej kvalite. Sushi, poke, curry, ram

Zistite viac

Čítajte viac: charita obchody

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím